Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marek Lambora a Bezděková opět spolu: Společný snímek leccos vysvětluje

Marek Lambora
Marek Lambora
Zdroj: Profimedia
Marek Lambora

Když na konci listopadu herec Marek Lambora sdílel informaci o tom, že s modelkou Andreou Bezděkovou již nadále netvoří pár, jeho fanoušci smutnili. Lambora však uvedl, že se jejich cesty rozešly v dobrém a se svou bývalou partnerkou nadále zůstávávají přáteli. Když nyní Bezděková sdílela další jejich společný snímek, na první pohled se mohlo zdát, že s Lamborou plamen lásky opět zažehli. Modelka ale situaci pohotově vysvětlila. 

Dlouhé měsíce tvořili krásný pár a fanoušci jejich lásce nesmírně fandili. Herec Marek Lambora a modelka Andrea Bezděková si však své soukromí chránili a svým obdivovatelům jen výjimečně poskytovali společné fotografie a informace o tom, co se v jejich životech děje. Když se pak partneři rozešli, nebyl pro veřejnost překvapující jen fakt, že na první pohled stabilní vztah skončil, ale také to, nakolik otevřeně jindy tajnůstkářská dvojice o rozchodu mluvila. 

Neublížili jsme si

Marek Lambora většinou na svém Instagramu sdílí momentky z natáčení a fotky s hereckými kolegy, osobní život si totiž nesmírně chrání. Na konci listopadu se ale rozhodl otevřeně adresovat rozchod. Možná i proto, aby předešel nejrůznějším spekulacím. „Víte o mně, že si své soukromí snažím chránit a držet pod pomyslnou pokličkou, ale asi nastal čas se o jednu jeho velmi křehkou část podělit,” uvedl tehdy herec. 

„S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili (abych usadil ty všelijaké otazníky zpátky do tečky), jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu. Takže teď budeme západy našich dní, s požehnáním toho druhého a s čistým srdcem, vyhlížet každý po svém,” dodal ještě Lambora a jeho bývalá partnerka zveřejnila na svém Instagramu příspěvek s velmi podobným obsahem. 

Milé shledání

Andrea Bezděková a Marek Lambora zkrátka zůstali přáteli a je více než jasné, že mezi nimi nepanuje po rozchodu žádné dusno. O tom ostatně svědčí i snímek, který si Bezděková vložila na Instagram do stories. Na něm na horách pózuje vedle Lambory a nadšeně se usmívá. „Hej, koukej, koho jsem tady potkala!,” napsala modelka k fotce, která na první dobrou mohla dát mnohým naději, že se k sobě dvojice vrátila. Jenže právě tyhle „domněnkáře” Bezděková velmi rychle usadila. „A ne, netvoříme spolu pár(ty), jen se naše cesty rozešly v dobrém,” doplnila k fotce tmavovlasá kráska. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky