Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marek Lambora a Andrea Bezděková. Jak se vyvíjí aktuálně jejich vztah?

Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
Zdroj: Profimedia.cz
Andrea Bezděková

Marek Lambora má ale štěstí. S modelkou Andreou Bezděkovou mu to zjevně klape a ještě mu ji každý závidí. Bezděková je totiž opravdu krásná a žádaná, což dokládají její milostné peripetie, ze kterých se před vztahem se slavným hercem nemohla vymotat.

Před Lamborou chodila s modelem Pavlem Gillernem, který jí dal kopačky. Důvodem rozchodu měla být její údajná nevěra s modelem Petrem Havránkem. Vztah, který vypadal pevný jako skála, měla Bezděková s Martinem Švachem.

Mezitím se údajně zakoukala do Miroslava Dubovického. Všechny tyto muže pojí, že jsou skutečnými krasavci. Nakonec její srdce získal Marek Lambora, který se jí může pyšnit.

Na začátku se svůj vztah snažili tajit, ale nakonec to prasklo. Zase takové překvapení to ovšem pro veřejnost nebylo, jelikož to stejně tušila. Lambora to přesto chtěl ještě chvíli držet pod pokličkou.

Bezděková má slabost pro typické krasavce

„Soukromí je podle mého jedna z nejdůležitějších věcí, které každý máme, a tak si myslím, že je důležité si ho chránit a bedlivě střežit. A tak tomu je i u lásky. Měla by se hýčkat, opětovat, přijímat, ale hlavně chránit,“ napsal herec ze seriálu Slunečná na svůj Instagram.

„Proto jsme si s Andreou chtěli dopřát to malé tajemství v podobě soukromí, abychom se mohli mít pro sebe jen my dva. Pomalu jsme uvažovali o tom, že bychom to světu chtěli sdělit a radovat se veřejně,“ pokračoval Lambora.

„Každopádně bych chtěl říct, že jsme šťastní! Moc děkuju za hezké a přejícné zprávy, které mi dorazily, mám z nich velkou radost!“ hlásal Lambora, který je po boku krásné modelky moc spokojený.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU