Přestože by fanoušci seriálového hitu Slunečná rádi viděli představitele ústřední dvojice Marka Lamboru a Evu Burešovou ruku v ruce i v reálném životě, vztah mezi herci je čistě přátelský. Oba jsou navíc spokojení v náručí někoho jiného. Eva Burešová nedávno potvrdila vztah s porotcem soutěže MasterChef Přemkem Forejtem, Marek Lambora je ale, co se vztahů týče, mnohem méně sdílný.

O jejich vztahu se spekulovalo dlouho

Herec Marek Lambora a vítězka České Miss 2016 Andrea Bezděková byli podle Blesku spojováni již od jara minulého roku. Ani jeden se však neměl k tomu, aby lásku potvrdil. „S Markem se známe,“ nechala se pro Blesk loni v létě slyšet Bezděková. „Nevídáme se, v době, kdy byla karanténa, lidé často navštěvovali stejná místa a nic to neznamenalo,“ odpovídala na otázku, zda není podezřelé, že dvojice byla častokrát spatřena společně na jednom místě.

Spekulace byly nakonec potvrzeny letos na Valentýna, kdy byli Marek Lambora a Andrea Bezděková podle Blesku spatřeni na procházce zamrzlou Prahou. Oči prý měli jeden pro druhého, nešetřili objetími ani polibky. „Není pochyb, že patřili k sobě. Chovali se jako zamilovaná dvojice,“ nechal se pro Blesk slyšet náhodný kolemjdoucí, který pár také potkal.

Konečně štěstí v lásce?

Andrea Bezděková zkoušela štěstí v milostných vztazích hned několikrát. Před Lamborou tvořila pár například s modelem Pavlem Gillernem nebo Mužem roku 2016 Miroslavem Dubovickým, který se v současné době těší na miminko s partnerkou Veronikou Kopřivovou. Marek Lambora byl vždycky tajnůstkář, co se vztahů týče, a veřejně se zatím hlásil jen k herečce Šárce Vaculíkové, kterou diváci znají ze seriálu Ulice.

Jejich nynější vztah ale vypadá skutečně nadějně. Našli tedy konečně své spřízněné duše?

Eva Burešová kápla božskou

Stejně jako její kolega i Eva Burešová si střeží soukromí jako oko v hlavě. Dlouhou dobu čekala, než veřejně přiznala, že našla štěstí po boku porotce kuchařské show MasterChef Česko Přemka Forejta. „Je velké štěstí, když najdeš někoho, s kým si máš pořád co říct. My jsme schopní prokecat hodiny,“ pochvalovala si podle Blesku seriálová Týna svůj vztah.

S Přemkem dokonce sdílí společnou domácnost. A herečka se s ním má jako v pohádce. „Přemek doma vyvařuje, to je jasné. Nemohu tedy říct, že by se náš byt změnil přímo v restauraci, ale stará se hodně,“ nechala se před časem slyšet podle Aha! s odkazem na server Život v Česku.