Její slova si bere natolik k srdci, že měl chvíli, kdy dokonce uvažoval o tom, že ze soutěže odstoupí.

Tréninky v oblíbené taneční show jsou pořádně náročné a soutěžící si při nich často sáhnou na dno. Když se přidá ještě velký stres před přenosem a starosti běžného života, které po dobu soutěže nikam nezmizí, je velmi jednoduché dostat se do psychicky nepříjemného stavu.

V případě Marka Adamczyka, který nemá obvykle nejvyšší hodnocení poroty, může roli hrát také to, že je první soutěžící, který nastoupil do klání o titul krále tanečního parketu proti své manželce. Snowboardistka Eva Adamczyková ovšem obvykle bývá hodnocena lépe, a tak musí její muž ustát také pocit, že je z nich dvou ten horší tanečník.

Mladý herec proto připustil, že měl okamžiky, kdy velmi silně uvažoval o tom, že ze soutěže jednoduše odstoupí, aby stres již nadále nemusel zažívat. Jeho tanečnici Lenku Noru Návorkovou ani fanoušky by to ale nejspíš nepotěšilo, a tak je jen dobře, že si tento svůj záměr nakonec rozmyslel.

“Už se to zlepšilo. Přemejšlel jsem, jestli o tom mluvit, ale myslím si, že to není nic špatnýho, když se člověk občas cejtí hůř a někdy líp. Důležitý je to nevzdat, prostě se tím nějak prokousat a najít oporu jak v sobě, tak v lidech kolem sebe, a to jsem měl štěstí, že jsem našel,” prozradil v otevřeném rozhovoru pro server Extra.cz.

Doplnil také, že velkou oporou i motivací je pro něj jeho manželka, kterou nechtěl v náročném turnaji nechat samotnou, ale naopak by rád byl oporou také on pro ni. “Samozřejmě Eva mě hodně motivuje. Hlavně svým skvělým příkladem,” přiznal upřímně Marek Adamczyk.

Související články