Bezprostředně po vyřazení ze soutěže byl Marek Adamczyk zdrženlivý, co se týká vyjadřování svých emocí. Vše zkrátka potřebovalo svůj čas a kromě toho se trochu obával, že by jeho vyjádření mohlo vyvolat další mediální smršť stejně jako ve chvíli, kdy přiznal, že je pro něj někdy těžké přijmout kritiku ze strany poroty.

“V rámci StarDance vznikl moment, kdy jsem otevřeně mluvil o svých pocitech, kdy člověk hledal nějakou motivaci a občas mě štvalo, co z toho vzniklo za titulky - věci typu, že jsem to chtěl vzdát. Hlavně se to stalo jednou a pak se to téma recyklovalo další tři týdny. Člověk si pak začne hlídat každé slovo,” prozradil otevřeně v rozhovoru pro Frekvenci 1.

Strávili 450 hodin na tréninku

Poté, co největší emoce opadly, se ale na téma StarDance dokáže populární herec již vyjádřit i s humorem. Situaci tak již zdaleka nevnímá pouze černě. “Je to padesát na padesát. Člověk se neubrání tomu, že mu to je líto, ale zároveň když si vzpomenu na ty stresy, tak je to trochu i úleva. Stýská se mi ale po trénincích, po tom, jak se člověk potkává s ostatními v útrobách České televize, to mi chybí,” přiznal Marek Adamczyk.

“Ten stres toho tancování v přímém přenosu je opravdu enormní. Já jsem nic takového nezažil, po tom se mi opravdu stýskat nebude. Vždycky, když je mi líto, že jsme vypadli, tak si na to vzpomenu a je mi hned líp,” uvedl populární umělec s úsměvem.

Tempo, ve kterém se i s taneční partnerkou Lenkou Norou Návorkovou po uplynulé čtyři měsíce pohybovali, bylo skutečně obrovské a ten, kdo ho nezažil, si ho dokáže představit jen velmi omezeně. Na parketu tak strávili skutečně mnoho času. “Já jsem se to pokoušel spočítat zhruba na hodiny, které jsme strávili tréninkem, a bude to mezi 400 až 450 hodin tréninku,” šokoval Marek Adamczyk s tím, že počet kroků se mu změřit nepodařilo, rozhodně to ale bude vysoké číslo.

Pro muže, kteří nepochází z tanečního prostředí, může být ve StarDance překvapením, jak vypadají některé části pánské taneční garderoby. Nejvíce diskusí tak vyvolává pravděpodobně košile, která je kvůli pohodlí při pohybu zakončena jako body a zapíná se tak v rozkroku. Pro Marka Adamczyka to ale na rozdíl od řady dalších kolegů nebyl nepřekonatelný problém.

“Na bodýčko jsem si docela zvykl, v divadle na sebe také člověk také musí oblékat nejrůznější kreace. Nebylo to poprvé, kdy jsem měl na sobě bodýčko nebo podpatky, takže mi to nevadilo,” řekl vesele.

Související články