Adamczyk žije několik let se snowboardistkou Evou Samkovou, nyní Adamczykovou. Svatbu si s populární sportovkyní užili v minulém roce v Krkonoších. Oba dva se nyní věnují svým kariérám, a tak si místo dítěte zatím pořídili pejska z útulku.

Fenomén Kukaček

Role mladého tatínka byla pro Adama premiérou, doposud ho diváci vídali v jiných rolích. Za svou kariéru si zahrál například už čerta, sportovce nebo kriminalistu. „Kukačky jsou dobrý mix emocí, má to v sobě nějakou hloubku a chytrost, proto to ty lidi baví. Já mám z toho obrovskou radost, že jsme se tam takhle sešli. Ti kluci jsou super, to byla nejúžasnější práce castingu, kteří našli dva kluky, co takhle sedí do těch rolí. Obsazení se dávalo dohromady dlouhou dobu a ta práce se vyplatila,” prozradil v pořadu Face To face. Vzhledem k tomu, že ostatní kolegové měli už děti, on sám musel hledat inspiraci jinde než v domácím prostředí. „Kolem mě je naštěstí plno vrstevníků, kteří mají menší nebo větší děti. Inspirace jsem měl dost, pár svých kamarádů jsem vykrádal o výchovné triky na děti.”

Život se sportovkyní

V minulém roce si Marek vzal svou partnerku Evu Samkovou, která se profesionálně věnuje snowboardingu. Začátky vztahu s populární sportovkyní u Marka probudily tehdy obavy. „Bál jsem se, že naše životy nebudou kompatibilní. Pak jsem ale poznal, že Eva má velký přehled, hraní ji zajímalo. Taky mám sport rád, úplný velký fanda nejsem ale snažil jsem se také proniknout do jejího světa.” Jedna z největších zkoušek pro mladý pár přišla v moment, kdy si Eva zlomila obě nohy. „Eva se zranila v Pekingu, měla oba kotníky zlomené. Díval jsem se na internetu na výsledky a tam bylo napsané, že dojela druhá. Tak jsem jí napsal sms a pogratuloval. Za nějaký čas mi zavolala a řekla mi, co se stalo. Ze začátku to bylo velmi náročné, ale Eva to nesla statečně.”

Související články