Šestý soutěžní večer StarDance se nesl ve znamení hudby z filmových hitů všeho druhu. Tomu se tak přizpůsobily nejen choreografie, ale také kostýmy a líčení soutěžících. Pokud jde o herce Marka Adamczyka a jeho taneční partnerku Lenku Noru Návorkovou, se kterými se po posledním přenosu musí diváci rozloučit, zvolili hudbu ze známého akčního snímku Top Gun, na který vystřihli jive.

Od poroty obdrželi celkem 21 bodů, což je bohužel v porovnání s jinými tanečními páry spíše slabší výkon. Hůře dopadl již jen kajakář Vavřinec Hradilek a jeho tanečnice Kateřina Bartůněk Hrstková, ovšem těm ve finále pomohly hlasy diváků, a tak postoupili do dalšího kola, přestože jejich jive na melodii z animované pohádky Zpívej porotu tolik neoslovil.

Eva Adamczyková v dalších kolech bude pokračovat sama

Na rozdíl od své manželky, snowboardistky Evy Adamczykové, která podává v soutěži většinou lepší výkony, se tak nyní musí Marek Adamczyk se StarDance rozloučit. Bohužel pro něj to ale není jediné loučení, které jej nyní čeká. Velké změny před ním stojí také v profesním životě.

Již v době, kdy kývl na účast v populární show České televize kývl, se tento krok příliš nezamlouval jeho zaměstnavateli, kterým bylo Divadlo Na Vinohradech. “Chtěl už nějaký čas více volnosti, a když si Marka vybrali do StarDance, což se vedení divadla vůbec nezamlouvalo, rozhodl se ze souboru odejít,” uvedl zdroj pro deník Blesk. Podle všeho je tak nyní mladý herec aktuálně nejen bez titulu krále tanečního parketu, ale také bez práce.

Redakce Kafe.cz se sympatického herce rozhodla kontaktovat s dotazem, jak se momentálně cítí. Jeho reakce byla však velice odmítavá. “Už mám po StarDance, takže už bych to chtěl nechat být, nezlobte se,” sdělil rozhodně. Lze tak usuzovat, že jeho nálada aktuálně není zrovna dobrá.

Výrazně veseleji situaci nese hercova žena Eva Adamczyková, která v soutěži zatím pokračuje. Ta se již těší, že konečně v jejich domácnosti bude někdo, kdo má čas věnovat se úklidu, vaření a také psovi, kterého spolu s manželem mají, jak s humorem sdělila novinářům.

Nutno říci, že její choť ji ale také zrovna dvakrát nešetří, pokud jde o jízlivý humor. “Já jí samozřejmě budu posílat hlasy, když bude dobře tancovat. Ale mám tady spoustu dalších lidí, kterým bych třeba rád poslal hlasy, takže tak,” šokoval Marek Adamczyk v rozhovoru pro Extra.cz.

Související články