Eva Samková je profesionální snowboardistka a Marek Adamczyk divadelní a filmový herec. Oba žijí v úplně jiných světech, přesto mají i jeden společný – ten svůj. Eva Markovi láskyplně čte texty a on s ní zase chodí do posilovny, když potřebuje trénovat.

„Když jde na atletiku nebo posilovat, tak to spolu trávíme čas,“ řekl Marek Adamczyk v pořadu Host Lucie Výborné na Českém rozhlasu. Herec dokonce zašel tak daleko, že začal i surfovat, ale jeho parketa to zjevně není. Dle jeho slov to vypadá, že už se do víru vln na prkně vrhat nebude.

„Já jsem byl surfovat v létě. Zkoušeli jsme to v Portugalsku. Jen jsem to zkoušel, nemůžu říct, že surfuju. Já jsem neměl moment, kdy bych se cítil dobře. Člověk pádluje proti vlnám, které ho mlátí do ksichtu a pak vás to smete dolů a odplaví na pobřeží. Je to tortura od začátku až do konce,“ směje se herec.

Věrný fanoušek

Co by ale Adamczyk pro lásku neudělal. Čím si ho vlastně Eva získala? „Moje srdce si získala tím, jaká je i mimo sport, jaká je holka. Já myslím, že když se člověk podívá na Evu, jak působí na veřejnosti, tak je na tom hezké to, že ona je taková i v soukromí. Nic nepředstírá, nic nehraje. Může si dovolit být taková, jaká je,“ popsal svoji partnerku Adamczyk, který je Evě velkou oporou. Doprovází ji totiž na závody.

„Samozřejmě fandím. Od té doby, co jsem s Evičkou, tak velmi málo závodů skončilo jinak, než že byla na bedně,“ rozradostní se herec. Toho můžete v současné době vidět v seriálu Poldové a nemluvně a předtím třeba v komedii Ženská na vrcholu nebo Hany.