Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marcela Košanová: „Jsem čarodějka.“

Marcela Košanová: „Jsem čarodějka.“
Marcela Košanová: „Jsem čarodějka.“
Zdroj: foto show Jana Krause , zdroj YouTube.com

Žena, která nemá problém pojmenovat skutečnost, o které je přesvědčená. Zároveň však dodává, že čarodějka je každá žena, která kráčí životem jistým krokem. Čtěte exkluzivní rozhovor.

Diskutujte: Pozorujete u sebe nějaké chvilky, kdy dokážete například odhadnout budoucnost nebo lidi na první pohled?

Marcela Košanová se k faktu, že je čarodějka, rovnou hlásí. „Dnes to zní pejorativně a přinejmenším archaicky, můžeme tomu po novu říkat třeba žena původního typu. Je to jedno,“ dodává.

Svou věštírnu provozuje na vlastních internetových stránkách, „její“ esoterický pořad pravidelně vysílá v přímém přenosu TV Barrandov. „Denně mi volají desítky nešťastných žen. Úspěšných, neskutečně krásných – dnes totiž může být opravdu krásná jakákoliv žena v kterémkoliv věku – a … osamělých. Chtějí muže. Většinou vysokého, krásného, s dobrým příjmem… víte, co chtějí až na samém konci, chtějí-li to vůbec? To, aby je miloval.“
V poutavém rozhovoru, který Marcela Košanová poskytla webu www.sensaklub.cz, se dozvíte například také její názor na ženskou emancipaci nebo na to, co v životě opravdu funguje.

Kdo je Marcela Košanová? Žena z rodu čarodějnic

Marcela Košanová se narodila roku 1952 v Chomutově. Pracovala jako ošetřovatelka v nemocnici, pěstounka v jeslích, barmanka a jako vedoucí kuchyně v domově důchodců. Profese ji tedy provedly každým obdobím lidského života – od nejútlejšího dětství až ke stáří – což ji naučilo lépe chápat koloběh světa. A protože pochází z rodu čarodějnic, tak své zkušenosti posléze zužitkovala právě při vykonávání čarodějnického řemesla.

Čarování se Marcela Košanová plně věnuje od svých čtyřiceti let a dokonce vlastní první český živnostenský list na „výklad z karet a čtení z ruky“. Původně si přála, aby v kolonce předmět podnikání stálo „čarodějnictví“, ale to bohužel neprošlo.

  • Marcela Košanová je šťastně vdaná, má tři dcery, jednoho syna a čtyři vnoučata.
  • V roce 2002 jí vyšla první kniha v nakladatelství MOTTO – Čarodějnický slabikář, kterého se prodalo okolo 80 000 výtisků a neustále se dotiskuje. Autorka zde velmi srozumitelnou formou seznamuje čtenáře se základy čarování a výkladem karet a na příkladech z vlastní praxe to dokumentuje.
  • O dva roky později vyšla ilustrovaná dětská kniha o islandských pověstech a bozích “Kateřina v zemi Ásů” a “Malá čarodějka” – s vykládacími kartami pro děti.
  • Příběhy žen okolo padesáti let zaznamenala v knize “Magická padesátka”. Jak správně čarovat v průběhu roku, se dozvíte v knize “Čarodějnický kalendář.
  • Koncem dubna vychází její šestá kniha “KUCHAŘKA PRO ČARODĚJKY aneb Jak vyčarovat domácí štěstí”. Jedinečné rady pro čarování v kuchyni. Jeho základem je znalost síly rostlin a jejich kombinací. Doplněno mnoha zajímavými recepty, protože každá čarodějka může obyčejné jídlo proměnit v jídlo kouzelné a pomůže k lásce, ke štěstí, k úspěchu i ke zdraví. Až si budete chtít odpočinout od vaření, můžete se začíst do příběhů žen, kterým čarování v kuchyni pomohlo vyřešit životní situaci.

Přečtěte si celý rozhovor

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky