Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marcelu Březinovou osud krutě zkouší: Oběsila se jí maminka i manžel

Marcela Březinová
Marcela Březinová
Zdroj: Tilen Vajt/Profimedia
Marcela Březinová

Marcela Březinová má se smrtí ve svém životě bohaté zkušenosti. Nejen, že se musela smířit s úmrtím maminky, která se oběsila, když byla zpěvačka malá, ale i její manžel se rozhodl odejít ze světa stejným způsobem jako ona. Marcela se ale smrti nebojí a že by to bylo na covid, to už si vůbec nemyslí. Za pandemie se tedy nenechala ani očkovat.

Marcelu Březinovou všichni známe jako skvělou zpěvačku, která je bohužel více než svým hlasem známá extravagantními účesy a podivným vkusem. Přesto, že je Březinová dost bláznivá, v srdci je velmi křehká a hodná, ale nedává to příliš najevo. V životě už se totiž mockrát zklamala.

Navíc se musela smířit se dvěma sebevraždami, které se rozhodli podstoupit její nejbližší. Když byla malá, oběsila se jí maminka, kterou velmi milovala. Byla to velmi vzdělaná a zcestovalá žena, proto nic nenasvědčovalo tomu, že by se něco takového mohlo stát. 

Maminka se oběsila, když byla zpěvačka malá holka

„Moje maminka byla strašně krásná ženská, dělala letušku a uměla několik světových jazyků. Byla mým vzorem, prostě nádherná baba. Nevím, proč to udělala. V naší rodině se o ničem nemluvilo,“ řekla zpěvačka pro Blesk.

Se smrtí se nemohla dlouho vyrovnat a podařilo se jí to díky rodině. S manželem, režisérem a hudebním skladatelem Zdeňkem Švarcem, si pořídila dceru Vandu a z předchozího vztahu má syna Honzu. Bohužel se však situace opět opakovala. I její muž si sáhnul na život a to stejným způsobem jako před lety její matka. Režisér byl několik dní nezvěstný, než ho našli oběšeného v lesíku na Praze 6. Důvod herečka dodnes nezná a pátrat po něm nehodlá.

Po smrti manžela nebyla schopná vůbec fungovat

„Po smrti svého muže jsem dva měsíce nemohla dělat vůbec nic. Nemohla jsem zpívat, nevěděla jsem ani, kdo jsem. Někdy přijdu do koupelny, začnu strašně brečet. Podívám se na sebe do zrcadla a řeknu si prostě stop, musíš jít dál. A přestanu,“ svěřila se.

V covidu opět ukázala, že je silná a má svojí hlavu. Šla klidně proti proudu a veřejně řekla, že ona se očkovat nenechá, protože vakcínám nevěří.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky