Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Daniela Peštová popsala první rande s Haberou, čím ji zpěvák dočista dostal?

Daniela Peštová s manželem Palem Haberou
Daniela Peštová s manželem Palem Haberou
Zdroj: Profimedia
Daniela Peštová s manželem Palem Haberou

Jako dokonalý pár působili na Mezinárodním filmovém festivalu ve Varech zpěvák Pavol Habera a topmodelka Daniela Peštová. Ta jako by ani nestárla, na svůj věk vypadá prostě dokonale. Navíc byli manželé neustále usměvaví a skvěle oblečení i sladění. Patřili mezi nejkrásnější celebrity, které se na červeném koberci prošly.

Narodila se na severu Čech v Teplicích, ale zná ji celý svět. Její tvář se objevila na stránkách všech prestižních mezinárodních módních i lifestylových časopisů. V módě se tedy orientuje a pohybuje jako ryba ve vodě. Jak se ale seznámila se zpěvákem Paľem Haberou? Jaké bylo jejich první rande? A co má na něm nejraději? 

Topmodelka si uvědomuje, že v Čechách a na Slovensku bude její manžel vždy větší celebritou než ona. Nebere ho ale jako nějakou star a sebe jako modelku, ale jako člověka, kterého miluje a tráví s ním ráda čas ve společné vlasti.

První rande proběhlo v Karlových Varech

Poprvé se seznámili roku 2000 a jejich rande proběhlo právě v Karlových Varech. Tenkrát tam byl Habera poprvé. Procházeli se společně po horách. Letos sice turistiku nestihli, ale i přesto si na festivalu užívali legraci, setkání s kamarády a hlavně jeden druhého.

Láska na první pohled to však mezi nimi nebyla. Sice prý proběhly vzájemné sympatie, ale vztah, který mezi nimi je, si museli vzájemně budovat. A čím ji slavný zpěvák nejvíce zaujal?

"Svým vtipem a svou normálností," prozradila Peštová pro Vlastu a dodala, čeho si na něm nejvíce váží. "Jeho přímosti, protože Paľo je člověk, který nemlží, nikdy nechodí takzvaně kolem horké kaše. Zkrátka za každé okolnosti vím, na čem s ním jsem. A to je super."

Na Haberovi nejvíce obdivuje normálnost

On na ní zase obdivuje to, že je férový člověk a nesnáší nespravedlnost. Pár hodně cestuje po světě, ale do Čech a na Slovensko se vždy rádi vrací. Mají spolu dvě děti - syna a dceru. Z předchozího manželství má Daniela ještě syna Yanicka, kterého Habera vychovával jako vlastnho. Nikdy prý mezi dětmi nedělal žádné rozdíly.

On sám byl před Danielou také ženatý, a to s jistou Naďou, s níž má dceru Zuzanu. Ale vzhledem k tomu, že si pečlivě střeží své soukromí, málokdo o jeho prvorozené dceři vůbec ví. A už téměř nikdo neví, že je dokonce dvojnásobným dědečkem. To znamená, že Daniela je vlastně takovou nevlastní dvojnásobnou babičkou. No řekněte, kdo by nechtěl mít takové šmrncovní prarodiče!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky