Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Manžel Evy Pilarové Jan Kolomazník: Urnu mám stále u křesla a povídám si s ní

Kolomazník Eva Pilarová
Kolomazník Eva Pilarová
Zdroj: Profimedia
Kolomazník Eva Pilarová

Eva Pilarová a Jan Kolomazník tvořili ideální pár a velmi se milovali. O to hůře snáší manžel známé zpěvačky její odchod! Měsíc po smrti Pilarové stále její manžel neví, jak svůj smutek překonat.

Eva Pilarová svého třetího osudového muže Jana Kolomazníka potkala po velkém zklamání z předchozích vztahů. Zpěvačka tehdy nevěřila, že by mohla někdy skutečně potkat spřízněnou duši, a stalo se. Se svým třetím manželem se Pilarová seznámila v roce 1983 a o rok později se konala svatba. Od té doby bez sebe dvojice nedala ani ránu a stáli si po boku ve zlém i dobrém. 

Když zpěvačka v devadesátých letech onemocněla rakovinou, Kolomazník ji celou dobu podporoval a její přátelé dodnes tvrdí, že těžkou nemoc zvládla i díky němu. Péči svému muži pak vrátila zase v době, kdy on sám onemocněl se slinivkou. Pilarová se naučila vařit z lásky Janovi zdravá jídla a dokonce napsala i kuchařku. Bohužel ale tento krásný vztah před měsícem rozdělila smrt.

Manželé byli zároveň i nejlepší přátelé a spřízněné duše

Ještě vloni na podzim byla Eva Pilarová plná života a plánovala nové akce a koncerty, pak ale přišla nemoc, která celou situaci rychle zvrátila.

Zpěvačka musela pod kudlu a během operace se jí lékaři pokusili zpřístupnit ucpanou ledvinu. To se sice povedlo, bohužel ale nastaly následné komplikace a pár měsíců od zákroku Pilarová v náruči svého manžela zemřela.

Odchod své ženy nese Jan Kolomazník velice těžce. Přeci jen s ní prožil dlouhých sedmatřicet let, a smutný vdovec si na samotu zatím nemůže zvyknout! Svou milovanou má prý dokonce v urně v obýváku, aby si nepřišel tak opuštěný.

Téměř čtyřicet let byla Pilarová po boku svého muže, nyní musí začít bez ní...

"Teprve postupně si uvědomuju, co všechno jsme spolu prožili. O to víc mi nyní schází. Chybí mi její vtipné komentáře, kterými se uměla přenést přes nastalé problémy. Třeba teď se mi rozbila pračka, Evička by to jistě nějak shodila, zasmáli bychom se tomu," zavzpomínal si Kolomazník v rozhovoru pro deník Aha.

Urnu své manželky si vdovec prý postavil do obýváku a dokonce si s ní povídá. "Mám ji u křesla, kde sedávám u televize a povídám si s ní. Aspoň tak jsme stále ve spojení. Než se zase sejdeme tam nahoře," popsal zdrcený Kolomazník své pocity.

Sedmatřicet let společné cesty se zkrátka nedají jen tak vymazat a je jasné, že smutek si v sobě vdovec ponese ještě hodně dlouho... 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky