Televize Prima odvysílá další díl desáté série oblíbené televizní soutěže Máme rádi Česko. Tentokrát své vědomosti pod vedením kapitánů Jakuba Prachaře a Vojty Kotka změří Hana Vagnerová, Michal Malátný, Josef Dostál, František Straka, Kristiina Mäki a Karlos Vémola. Ten bude hrozbou především pro protihráče Jakuba Prachaře, Vojta ho totiž nasadí do akce, se kterou má letité zkušenosti…

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Dobrý nápad se nesetká s úspěchem

Do svého soutěžního týmu v novém dílu pořadu Máme rádi Česko nasadil Vojta Kotek těžký kalibr. Vedle atletky Kristiiny Mäki a fotbalového trenéra Franze Straky se blýskne i český bojovník Karlos Vémola. Už samotná účast zápasníka ve vědomostní soutěži může překvapit. Vémola se neztratí a rozhodně bude platným hráčem. Ve Vojtově týmu se navíc vrátí ke své původní profesi vyhazovače. A to ve chvíli, kdy Jakub Prachař začne točit body na kole štěstí. „V pohodě dělal jsem 15 let na dveřích, jsem na to zvyklej,“ přistoupil Karlos zkušeně ke kolu, aby dohlédl na Jakubovo počínání. Vojta Kotek si od toho ale určitě sliboval víc.

Karlos tě vynese v zubech!

Od Jakuba Prachaře Vojta často inkasuje drtivou porážku za druhou. Prohrát v televizi nebo v ringu je z jistého pohledu podobné. Zápasu předchází trash-talk a po něm se na pivo nechodí. „My s Kubou máme trash-talk (urážka při sportovních utkáních – pozn. red.) před každým pořadem. Dneska ti, Jakube, chci říct, že jestli zase něco vytočíš, tak tě tady Karlos vynese v zubech,“ pohrozil Vojta Jakubovi na začátku pořadu. Na jedno spolu prý po natáčení také nechodí. „Po každém díle, kdy zvítězím, což je v podstatě po každém díle, ho zvu na kafe a větrník. Už tři roky nemá čas, já nevím,“ popichoval svého protihráče Jakub Prachař.