Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Malé pozadí neznačí plodnost, tyto celebrity za své oblé křivky zaplatily balík!

Těchto 10 krásek se chlubí sexy velkými zadky, které ale nejsou jejich vlastní! Co na to říkáte?
Těchto 10 krásek se chlubí sexy velkými zadky, které ale nejsou jejich vlastní! Co na to říkáte?
Zdroj: YouTube.com
Těchto 10 krásek se chlubí sexy velkými zadky, které ale nejsou jejich vlastní! Co na to říkáte?

Dnes už rozhodně neplatí, že by se majitelky většího pozadí měly stydět! Ovšem, ještě před pár lety byly tyto ženy terčem posměchu a uvázaná mikina v pase se nosila tak nějak automaticky. Naštěstí svět dostal rozum a vzpomněl si, že široké boky jsou od pradávna považovány za znak plodnosti, ženskosti.

Značný podíl na popularizaci velkých zadků mají samozřejmě celebrity a v tomto případě hlavně zpěvačka Jennifer Lopez. Tato hispánská kráska se narodila s postavou typu hruška a rozhodla se, že se za ni stydět nebude! Davy žen ji s úlevou následovaly a následují. Jennifer ale často zdůrazňuje, že za její postavou kus práce. "Nezískala jsem své křivky sezením na gauči, možná to tak nevypadá, ale já několikrát týdně tvrdě dřu se svým trenérem," prohlásila tehdy. A tak se stalo, že ji od té doby ženy napodobují a kult velkých, ale také pevných zadků dosáhl obrovských rozměrů.

Ovšem je tu i druhá skupina žen, která si k oblinám pomohla tak trochu jinak, říkejme tomu třeba, že dámy šly zkratkou.

Podívejte na do galerie. Najdete v ní deset krásek, které se narodily se zadky, které by zřejmě nikoho neomráčily, pravidelné cvičení nepomáhalo nebo se mu vůbec nevěnovaly, tudíž se rozhodly navštívit plastického chirurga a pomohly si výplněmi. V některých případech jde o proměnu takřka neznatelnou, jiné jsou ovšem až nepovedené a ženy hyzdící...

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU