Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nakládačka v Malých láskách: Jiří se rozpovídal o intimnostech a dostal facku

Malé lásky
Malé lásky
Zdroj: TV Nova
Malé lásky

Už dnes ve 21:30 odstartuje na TV Nova nová řada oblíbené docureality Malé lásky! I letos přinese dojemné i humorné příběhy nastávajících maminek a tatínků a diváci se opět setkají jak s už známými, tak se zcela novými tvářemi zkušených lékařů a porodních asistentek gynekologicko-porodnické kliniky v Plzni.

V první epizodě se seznámíme s pětadvacetiletými budoucími rodiči Veronikou a Jiřím. Zatímco Veronika má za sebou složitý vztah a je již matkou dvou dětí, pro Jirku je Veronika velkou láskou, kvůli které se byl poprvé v životě schopný odstěhovat od rodičů: „To je první člověk, se kterým jsem odešel. Díky kterému jsem opustil rodný dům. Je to hodná holka,“ prozradil budoucí otec. 

A jak se ti dva spolu vlastně seznámili? Celkem originálně. „Já pracuji jako vlakvedoucí, všechna naše první rande jsme strávili ve vlaku. Verča sháněla někoho, kdo by si s ní vyměnil pár písmenek. Kecali jsme o vlakách a za pár dní za mnou došla do práce,“ prozrazuje Jirka. Veronika pokračuje s tím, že nebýt právě společné záliby v železnicích, asi by si s ním vůbec psát nezačala. 

Spojily je vlaky

„Ty vlaky jsou to takový špinavý, těžký, smradlavý řvoucí stroje a mně se to prostě líbí. 753 je číslo mojí oblíbený mašiny," vysvětluje Veronika. Stejně jako její partner má vytetované číslo lokomotivy. 

Ovšem nic není zalité sluncem. Jirka se o jejich vztahu rozpovídal a prozradil toho mnohem víc, než by si Veronika představovala. Za to si od ní vysloužil nejen spoustu peprných vyjádření, ale i pohlavek přímo před kamerou! „My jsme se viděli asi třikrát nebo čtyřikrát. Řekl jsem si, že dáme vodní dýmku a pokecáme. A tam jsme se spolu hned vyspali.“ A jakmile pronesl tuto větu, přistála mu od Veroniky zmíněná facka.   

Malé lásky toho ale samozřejmě slibují mnohem víc. Tyto a jejich další dramatické i dojemné příběhy sledujte už dnes ve 21:30 hned po MasterChef Česko nebo již teď na Voyo.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU