Mahulena Bočanová a bývalý hudební vydavatel Viktor Mráz se tajně vzali v roce 2001. V té době byla herečka v šestém měsíci těhotenství s dcerou Márinkou. Manželé spolu následně zrekonstruovali dům, z něhož postupně vybudovali hospodu a penzion.

Po osmi letech manželství se ale zdánlivě idylický vztah nečekaně rozpadl. Ačkoliv se nejprve šuškalo, že za rozchodem stojí Mráz, později vyšlo najevo, že vedle sebe žili manželé spíše jako kamarádi a byla to Mahulena, která chtěla vztah ukončit.

Bočanová si následně začala tříměsíční románek s Jakubem Vytáčkem a Mráz zase navázal vztah s Martou Jandovou. Herečka s milencem tehdy odjela na luxusní dovolenou na Bali. "Nemám na soukromý život sílu. Mám tolik starostí s dcerou Márinkou, že teď nejsem pro nikoho partner," okomentovala tehdy rozchod Bočanová, která se k o třináct let mladšímu manažerovi po pár týdnech na nějaký čas zase vrátila.

Urážky Černého nebraly konce

Na přelomu let 2011 a 2012 randila Mahulena Bočanová s příležitostným hokejistou a zahradníkem Jiřím Herdou. O dvacet let mladší partner byl podle herečky ideální muž, věkový rozdíl ale v jejich vztahu dělal problémy a nakonec se vztah rozpadl po pár měsících.

Dvojice ale zůstala v kontaktu i po rozchodu a jejich odloučení proběhlo v přátelské duchu. O rok později pak byla Bočanová několikrát přichycena ve společnosti fešného Brazilce Jonese Santose Santany. Ačkoliv Mahulena vždy tvrdila, že spolu jenom tančí, časem se ukázalo, tanec přerostl v lásku a ve finále spolu randili tři roky.

Jedním z partnerů hvězdy byl také Muž roku 2001, Martin Černý, ze kterého se záhy vyklubal slavoman, který o Bočanové po rozchodu začal do médií vyprávět nejen lži, ale také svou ex urážel. Například tvrdil, že se s herečkou rozešel, jelikož si ji jeho přátelé pletli se starým transexuálem a dokonce prohlašoval, že s ní nikdy ani nechodil.

Zajíčky už ne

Posledním vážným vztahem Mahuleny Bočanové byl brněnský podnikatel Petr Hanák. "Pořád se máme rádi, ale v březnu jsem to musela ukončit. Potřebuji vedle sebe člověka, na kterého je spolehnutí a který mi bude oporou. A to Petr bohužel nebyl. Připadal mi jako moje druhé dítě, ztřeštěné a roztomilé," svěřila se herečka v rozhovoru pro Blesk pro ženy.

"Takhle já žít nemůžu. To šlo, když mi bylo dvacet, pětadvacet, ale dnes už ne. Teď potřebuji parťáka a pomocníka. Vztah o dovolených na horách nebo u moře, při zamilovanosti a večeřích není všechno. Už jsem dospěla, život s Marinou není jednoduchý," dodala Bočanová s tím, že rozchod není tragédie.

"Tragédie je, když žijete ve vztahu, kde nejste šťastná, a setrváváte v něm z vypočítavosti nebo pohodlnosti," doplnila. Aktuálně je herečka bez partnera, z předchozích nezdarů se ale prý poučila a v budoucnu už hlavně nechce další zajíčky. "Je krásný, když se srdce rozbuší a v břiše se zatočí motýli, ale mě už víc potěší, když opraví lustr. Chtěla bych chlapíka nad 55. Já ty mladý nechci. Jeden byl mladý a už se to se mnou veze. Ať mi napíšou do divadla, heslo: vržeme koleny," přiznala v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Herečka vztahy neřeší a věnuje se hlavně své autistické dceři

Související články