Mahulena Bočanová má nový vztah: Vydrží?

Zhruba půl roku po rozchodu s manželem Viktorem Mrázem našla herečka Mahulena Bočanová (42) novou lásku. Je to ex-přítel zpěvačky Šárky Vaňkové, manažer Jakub Vytáček (29). Má tenhle vztah budoucnost?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska probereme, co se děje kolem známé herečky a moderátorky.

Věk se, bohužel, počítá!

První, co každého praští do očí, je věkový rozdíl – 13 let. Řada párů už na takový rozestup dojela, ale je pravda, že se stále častěji objevují případy, kdy to starší ženě s mladším partnerem klape. Bočanová už sice dávno překročila čtyřicítku, ale stále výborně vypadá, je veselá a doslova srší energií. Nic tedy nebrání tomu, aby si s třicátníkem Jakubem užívala. Problém může nastat ve chvíli, kdy začnou myslet svůj vztah opravdu vážně a plánovat společnou budoucnost. Vytáček, jako asi většina mužů, časem zatouží být otcem, pro Mahulenu ale může být pozdě! Ne každé se podaří být matkou ve 46 letech jako Báře Basikové a ne každý muž je ochotný kvůli starší partnerce zůstat bezdětný...

Mahulena Bočanová

Zvládne to Mahulena?

Druhým, možná ještě větším, problémem nového Mahulenina vztahu pak bude její sedmiletá dcera Marina. Každé dítě je v tomto věku na rodiče hodně fixované, navíc má spoustu starostí se školou, a tak je pro něj problém přijmout do rodiny někoho nového. Marina je navíc hyperaktivní a hodně citlivá. Bude pro ni náročné najít k novému partnerovi své mámy cestu, a lehké to nebude mít ani on (ať už to bude Vytáček, nebo někdo jiný). S tím se ale musí počítat! Teprve příští týdny ukážou, jak se nová láska českého šoubyznysu bude vyvíjet. V případě Mahuleny Bočanové ale nemám strach ani z okázalého předvádění velkého štěstí, ani ze skandálů. Vím, že je to rozumná ženská, a i proto jí držím palce. Co vy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Lucie Hadašová o životě v Rusku

Půvabná blonďatá a čerstvě těhotná modelka Lucie Hadašová (23), Česká Miss z roku 2007, nám poskytla exkluzivní rozhovor o svém nynějším životě v…

Akční letáky