Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MADONNA slaví 58. narozeniny. Jak vypadá dnes a jaká byla bez plastik? Poznali byste ji?

Madonna
Madonna
Zdroj:
Prohlédněte si všechny fotografie (16)

Upřímně, možná, že ani sama Madonna by se už nepoznala... Sice své plastické úpravy skálopevně popírá a dokola tvrdí, že za jejím mladistvým vzhledem je jen spousta dřiny a odříkání, nikdo soudný jí to ale nemůže věřit.

Ano, Madonna vypadá v osmapadesáti letech lépe než většina žen ve třiceti, ale za jejím vzhledem stojí také práce mnoha plastických chirurgů.

Zpěvačka žije ultra zdravě, cvičí několik hodin šestkrát týdně. Nemá tedy na sobě praktický gram tuku, ale to s sebou nese právě s přibývajícím věkem strhaný výraz v obličeji, žilnaté ruce, nohy... Madonna si tedy nechala tváře "vycpat", aby je trochu zakulatila a dodala jim ženštější výraz. Pravidelně si nechává píchat botox a další látky, které zamezují tvorbě vrásek, dochází na speciální ovocné peelingy, aby její pleť působila stále zdravým dojmem. Nedávno také zřejmě absolvovala plastiku rukou, které měla doslova pokryté řečištěm vystouplých žil, dnes má ruce mnohem hladší.

Co se stravy týče, dodržuje zpěvačka velmi přísnou dietu, jen tak něco nepozře. Chvíli koketovala s vegetariánstvím, veganstvím, košer stravou až zakotvila u makrobiotické stravy a popíjí pouze kabalistickou vodu. Do všeho nutí i své děti, ale zatím prý neúspěšně, ty jako správní Američané dávají přednost hranolkám a hamburgerům.

Madonna je se svým vzhledem spokojená. Nedávno šokovala na předávání hudebních cen, kam se dostavila v krajkovém modelu a ukázala se světu v celé své kráse. Neřeší, že se často stává terčem posměchu, jako celý život si jde i tentokrát svou cestou.

„Jsem autorkou svého těla, je to mé nejlepší umělecké dílo, které se mi podařilo za svou kariéru stvořit.“ Madonna

 

 

Možná by vás mohlo ještě zajímat:

Zdroj: Jak vypadá krásná žena v různých částech světa?

 

 

 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky