Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Madonna (61) si obřími implantáty v hýždích zničila zdraví a naštvala fanoušky

Madonna
Madonna
Zdroj: PROFIMEDIA/INSTAGRAM
Madonna

Madonna byla je a bude královnou extravagance. Tahle ženská na sebe zkrátka umí strhnout odjakživa pozornost. Poslední roky ale spíše negativní, díky touze po věčném mládí se totiž známá zpěvačka mění před očima v plastové monstrum. Tentokrát odhalila děsivé silikonové pozadí!

Madonna na svém těle vždy makala a netajila se svým nadšením do jógy a dalším sportů tvarujících postavu. Problémem zpěvačky jsou ale přibývající roky, se kterými začala již před lety bojovat pomocí plastické chirurgie.

Fanoušci Madonny vždy obdivovali její přírodně vypracované tělo, na kterém si sama zakládala, to je ale dávno minulostí.

Zpěvačka se nejspíš nechala zlákat americkým trendem obřích zadnic a po vzoru například kolegyně Nicki Minaj si nechala do pozadí vložit implantáty a ne zrovna malé. Když se však poprvé s novým zákrokem objevila na veřejnosti, dočkala se zhrozených reakcí. O té doby tělo nechávala zahalené, před pár dny ale vylepšený zadek znovu ukázala a odezva fanoušků opět stála za to.

Zpěvačka překročila šedesátku, stárnout ale odmítá!

Zvětšení pozadí prodělala Madonna nejspíš již před více než rokem, tehdy se poprvé ukázala mezi lidmi a reakce bohužel nebyly vůbec kladné.

Zpěvačka poté přestala své zvětšené pozadí ukazovat a záměrně se poslední dobou halila do volných outfitů. Po dlouhých měsících ale šla s pravdou ven a to doslova.

Jedenašedesátiletá hvězda se pochlubila svým fanouškům na Instagramu fotkou z domácí karantény a její zadek měl na ní hlavní slovo. Šokovaní fanoušci opět rozjeli debaty, ve kterých dokonce spekulují, že právě implantáty v pozadí zpěvačky můžou za její zdravotní komplikace.

Madonna chce šokovat za každou cenu

Madonna se sama přiznala, že trpí zdravotními komplikacemi. Důkazem je i fakt, že zpěvačka chodí poslední měsíce o holi a neodložila ji ani celé turné. Na to měli její fanoušci ihned vysvětlení.

"Nedivím se, že má zdravotní problémy. Vždyť ty obří implantáty něco váží a na její drobné tělo je to zátěž, navíc je to paní ve věku, měla by více dbát na své zdraví," shodují se sledující pod nejnovějším příspěvkem.

Umělé pozadí na fotografii je nezaujalo zrovna pozitivně. "Milujeme tě, ale co sis to udělala s tělem proboha? Umělá od hlavy k patě, už je to moc! Ta Plastika pozadí se vyloženě nepovedla, vždyť měla dokonalé tělo, zbláznila se," přibývají pod fotkou kritické komentáře. Madonna ale nikdy kritiku okolí neřešila a tak se nedomníváme, že by si ji tentokrát vzala k srdci. Měla by si ale dát pozor, aby nedopadla jako mnoho jejich kolegyň, už teď je její vzhled na hraně, posuďte sami.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky