Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Madonna si snímek o svém životě režíruje sama: Ztvární ji populární herečka

Madonna
Madonna
Zdroj: Profimedia
Madonna

Kdo jiný by si zasloužil film o svém životě než legendární Madonna, která je hvězdou první velikosti už pěknou řádku let. Její život je jako jízda na horské dráze a jistě stojí za zaznamenání. Zpěvačka si scénář navíc píše a režíruje sama. Nesnesla by, aby její příběh vyprávěl někdo jiný než ona.

Americká popová hvězda Madonna dnes slaví neuvěřitelné 64. narozeniny, a i když se stále cítí a chová jako puberťačka, rozhodla se bilancovat a natočit o svém jedinečném životě ikony film. Snímek si píše i režíruje sama, nikomu jinému totiž nevěří, že by odvedl takovou práci, jakou si představuje. Nikdo jiný nezná lépe zpěvaččin život než ona sama.

"Měla jsem výjimečný život a musím natočit výjimečný film. Je to také prevence. Spousta lidí se o mně snažila natočit film a většinou to byli misogynní muži," prozradila Madonna pro týdeník Variety.

Madonna píše a režíruje svůj životopisný film

Velký problém má hvězda se zkracováním. Scénář je totiž příliš dlouhý. Příliš jí to však nejde a říká, že je to jako sekat si končetiny. Když se ale rozhodla si životopisný film i sama režírovat, není jiná volba.

Do hlavní role si Madonna vybrala americkou herečku Julii Garner, kterou můžete znát především jako podvodnici Annu Delvey ze seriálu Neskutečná Anna. Datum premiéry však ještě není známo, o produkci se však postará filmové studio Universal Pictures.

Už před dvěma lety zpěvačka avizovala, že dílo se bude soustředit hlavně na její hudební kariéru. 

"Díky hudbě jsem dokázala fungovat, umění mě drželo při životě. V mém životě je tolik dosud nevyřčených a inspirujících příběhů," svěřila se.

Sama hrála v několika filmech i nestoudném dokumentu

Za zpěvaččin život už je to třetí režisérský počin, který vyplodila. Prvním bylo komediální drama Špína a moudrost z roku 2008 a druhým romantický film Králova láska z roku 2011. Za ten dokonce získala Zlatý glóbus v kategorii původní píseň.

Sama si zahrála v několika filmech. Za zmínku stojí role Evy Perón ve snímku Evita z roku 1996 nebo film Hledám Susan. Zn.: Zoufale z roku 1985. V roce 1991 vznikl také na tu dobu nevídaný dokument S Madonnou v posteli a roku 2005 Madonna: Bilance s tajemstvím.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky