Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dcera Madonny je stejně odvážná jako její matka: Jak vypadá krásná Lourdes Leon?

Lourdes Leon
Lourdes Leon
Zdroj: profimedia.cz
Lourdes Leon

Opatření související se stále trvající epidemií koronaviru už začala podle všeho lézt na nervy i čtyřiadvacetileté dceři zpěvačky Madonny Lourdes Leon. Ta se totiž sbalila a společně s přítelem vyrazila na exotickou dovolenou do slunného Mexika. Na pláži ji pak zachytili fotografové v maličkých bikinách, které daly všem příležitost pohlédnout na Lourdesinu skvostnou postavu.

Provokuje na veřejnosti i na sociálních sítích

Lourdes, známá mezi přáteli a rodinou jako Lola, se před několika málo dny připojila na sociální síť Instagram a hned o ní bylo pořádně slyšet. S komentáři svých sledujících se rozhodně nemazlí a na případnou kritiku ihned vrací úder. Samozřejmě po svém. 

V úplně prvním příspěvku, který Lola zveřejnila, se čtyřiadvacetiletá modelka smyslně dívá do objektivu fotoaparátu a všem dává na odiv své pozadí. „Neříkej, že si takhle říkáš o komplimenty. Co by si o tom pomyslela tvoje máma?“ ptá se jeden ze sledujících v komentáři. „Ví tvoje máma o tom, že si nemeješ zadek?“ zní Lolina reakce na komentář. 

Madonna chce o všem vědět

Lola a její přítel vypadají vedle sebe opravdu spokojeně. Madonna je však velmi starostlivou matkou, a proto se o vztah své dcery hodně zajímá. Podle magazínu OK! Magazine možná až přehnaně moc. „Neustále Lole volá a ptá se, jak se věci mezi nimi vyvíjejí,“ nechal se podle webu Daily Mail slyšet blízký zdroj pro OK! Magazine. 

„Chce vědět, kdy konečně veřejně oznámí, že jsou spolu,“ dodal ještě člověk blízký Lole s tím, že se Madonna snaží vypravit Lolu a jejího přítele na dvojité rande se svou další dcerou Pugliou a jejím partnerem Ahlamalikem.

Umí být kontroverzní

Lourdes Leon nemá z ničeho strach a kolikrát to vypadá, že šokování veřejnosti jí dělá velkou radost. Před několika měsíci se například vydala na oběd do jedné z newyorských restaurací, kde okolí vystavovala své neoholené podpaží. Na sobě přitom měla velmi skromný a průsvitný top, který kromě chloupků odhaloval i její ňadra. 

Sama zpěvačka Madonna je známá tím, že ráda provokuje a boří konvence. Vypadá to tedy, že se v tomto ohledu Lola skutečně „pomamila“. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky