Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Macaulay Culkin se vrací na scénu: Proslavil ho Kevin, teď je z něho model

Macaulay Culkin
Macaulay Culkin
Zdroj: Profimedia
Macaulay Culkin

Kdo by si nepamatoval roztomilého Kevina z komedie Sám doma, kterého zapomněli rodiče doma a odjeli na dovolenou. Jeho představitel Macaulay Culkin ale už tak sladký chlapeček nebyl. Showbyznys ho semlel a on skončil na drogách. Nyní se však vrátil mezi živé a opět si užívá pozornosti. 

Macaulayovi Culkinovi bylo pouhých deset let, kdy se objevil jako nezbedný Kevin McCallister v dnes již kultovní komedii Sám doma. Když se film natáčel, nikdo ani ve snu nečekal, jak bude úspěšný. Druhý díl tak na sebe nenechal dlouho čekat.

Macaulay Culkin se tak stal dětskou hvězdou. Objevil se pak ve snímcích jako Moje první holka nebo Dobrý synek. Následovala rodinná komedii Kšefty s tátou, která nebyla příliš úspěšná. Ani třetí pokračování Sám doma a bohatý, které nemělo s předchozími dvěma díly nic společného, už u kritiky moc nezabodovalo.

Velký tlak nezvládl Culkin ustát

Na chlapce, ze kterého se stal puberťák, byl neustále vyvíjen velký tlak, který Culkin nezvládal ustát. Začal kouřit marihuanu, za níž byl dokonce zatčen. O jeho divokém životě kolovaly nejrůznější zvěsti, tudíž o něj režiséři a producenti přestali mít zájem.

Do roku 2012 se Macaulay dostával na větší a větší dno. Večírky, litry alkoholu, drogy a žádné další role. Herec byl prostě odepsaný. Zůstal sám. Přestal se stýkat s přáteli a žil životem zhýralce. Nakonec si ale i on uvědomil, že je na čase s tím něco udělat.

S přibývajícím věkem začal sekat dobrotu a žít spořádaným životem. V dubnu roku 2021 mu dokonce partnerka Brenda Song porodila syna Dakotu. Své zvláštní, a především ženské, jméno dostal po Culkinově sestře, kterou v roce 2008 srazilo auto a ona zemřela.

Nyní je spořádaným otcem a partnerem

Nyní je z rebela spořádaný otec, Dakotu vozí v kočárku a stará se. Být rodičem ho evidentně baví. Nedávno si dokonce odskočil na přehlídkové molo, kde vypadal také skvěle. Práce modela mu nedělala žádný problém. Klidně by se mohl na přehlídkách objevovat častěji.

Představitel Kevina se navíc těší na reunion, který se bude konat po jedenatřiceti letech. Sice jen virtuálně, ale zúčastnit by se ho měli kromě jednoho mladšího bratra a filmové matky všichni ostatní McCallisterové. Bude se tedy rozhodně na co těšit a hlavně se podíváme, jak se herci za ta dlouhá léta změnili.

Zdroj: CNN, Vogue

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky