Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Má tlustá Valentýna zhubla a zkrásněla, změnily se i další postavy ze seriálu

Má tlustá Valentýna
Má tlustá Valentýna
Zdroj: Pinterest
Má tlustá Valentýna

Telenovely jsou kýčovité příběhy, kterými ženy žijí a muži pro ně nemají pochopení. Seriál Má tlustá Valentýna patřil mezi ty povedené. A lví podíl na tom měla známá herečka Natalia Streignard.

Má tlustá Valentýna

Celý  příběh se točí kolem bohaté rodiny Villanuevů. Juan Angel a jeho žena Olimpia sedí na ohromném majetku. Ze čtyř dětí si ale jen Orestes získal jejich přízeň a všechno mu bez problémů prochází. Je zasnoubený s modelkou Chiqui a zdá se, že klid ve zlaté kleci nemůže nic narušit. Na druhé straně je Juanova sestra, která roky bojovala se závislostí na alkoholu. O svou dceru se nemohla starat, a tak ji odložila do internátu. Když se blížil konec studia a Eva konečně odložila lahev ostrého pití, našla smrt při nehodě vrtulníku a její dcera Valentina se ocitla sama. Pod svá křídla si ji vzal právě strýc Juan Angel a začaly tak velké intriky v celé rodině. Olimpia jen těžko rozdýchávala, že se objevila další dědička a dělala psí kusy pro to, aby Valentinu z domu vyštípala. Ona si ale i přes svou hranou nevinnost a pár kil navíc dokázala omotat kolem prstu rodinného benjamínka a zahořet k němu láskou. Orestes po čase její city opětoval a dobro opět zvítězilo nad zlem.

Natalia Streignard

Otec byl Němec, matka Argentinka, narodila se ve španělském Madridu. Natalia ale za svou vlast považuje Venezuelu, kam se s rodiči přestěhovala už jako dítě.

Ambice stát se modelkou vzaly za své, když neuspěla v soutěži Miss Venezuela. Nenechala se odradit a zkusila štěstí před kamerou. Hned na první pokus získala hlavní roli v Sol de tentacion. Další natáčení na sebe nenechalo dlouho čekat a vyvrcholilo v roce 2002, když se objevila na televizních obrazovkách jako otylá slečna, která nenajde jen lásku svého bratrance, ale i pohádkové jmění. Seriál Má tlustá Valentýna se proslavil po celém světě.

Dvakrát se vdala. S prvním manželem, kterého potkala během natáčení telenovely La mujer de mi vida, se rozvedla. Pravou lásku našla až s italským obchodníkem Donatem Calandriellem. S prvním dítětem ale pověsila hereckou kariéru na hřebík a věnuje se výhradně rodině.

Se svou nejslavnější rolí má pramálo společného. Nikdy netrpěla nadváhou a i těsně před padesátkou a po třech porodech má postavu, kterou by jí mohly závidět i o generaci mladší ženy. O tom, jak se změnila ona i její seriáloví kolegové, se přesvědčte v galerii.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky