Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nicole Kidman prodává tuto nádheru! Ani po výrazné slevě ji ale nikdo nechce

Nicole Kidman a Keith Urban prodávají dům v Tennessee
Nicole Kidman a Keith Urban prodávají dům v Tennessee
Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (18)

Kousek od Nashvillu ve státě Tennessee stojí usedlost, která byla donedávna domovem hollywoodské herečky Nicole Kidman a zpěváka Keitha Urbana. Hvězdný pár se ji od loňského prosince marně snaží prodat a cenu už stáhl o půl milionu dolarů. Nahlédněme dovnitř.

Ačkoli zvenčí dům vypadá docela skromně, interiér září luxusem. Na ploše 472 m2 nabízí čtyři ložnice, čtyři plně vybavené koupelny, obývák s krbem, domácí posilovnu a kancelář, z níž se dá vyjít přímo do zahrady. Nemovitost zahrnuje i menší samostatnou budovu, která se dá využít k ubytování hostů nebo personálu.

Dámy určitě zaujme kuchyňská linka z kvalitního nerezu se žulovou pracovní deskou, největší radost ale budou mít ze šatny. Schválně se k ní ve fotogalerii proklikejte a představte si, kolik by se do těchto regálů vešlo bot!

Zcela moderní styl interiéru poněkud kontrastuje s venkovskou atmosférou okolí. Možná i to je jeden z důvodů, proč se zatím nenašel žádný kupec, který by od slavného páru nemovitost převzal. Dům byl původně na prodej za 3,45 milionu dolarů (asi 77 milionů Kč), nezájem ale donutil majitele snížit cenu na necelé 3 miliony dolarů (asi 67 milionů Kč). A jak se dům u Nashvillu líbí vám? Rozbili byste prasátko, kdyby se tam takové peníze schovávaly?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky