Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nedožité narozeniny Luka Perryho: nejdojemněji vzpomíná nemocná Doherty

Beverly Hills 90210
Beverly Hills 90210
Zdroj: Profimedia

Luke Perry, který v březnu podlehl následkům mozkové mrtvice, by 11. října oslavil 53. narozeniny. Jeho kolegové ani fanoušci na něj ovšem nezapomínají a poslali mu do nebe dojemné vzkazy.

Luke Perry patřil rozhodně k sexy symbolům devadesátých let. Jeho nejznámější rolí je postava Dylana McKaye v seriálu Beverly Hills 90210, který se stal hitem své doby.

Fanoušci se na herce velice těšili v připravovaném reebootu, který měl vzniknout minulý rok, Perry se ho ale nedočkal.

Po těžké mozkové příhodě byl uveden do umělého spánku, ze kterého se už neprobudil a 4. března zemřel. Kolegové na něj ale nezapomínají a poslali mu narozeninová přání.

Nečekaná smrt Luka Perryho všechny zasáhla

Luke Perry Luke Perry Zdroj: profimedia

K nedožitým třiapadesátým narozeninám popřáli Perrymu seriáloví Steve, Brenda, Kelly a David. S nimi se ještě na začátku loňského roku těšil na natáčení!

Ztráta byla pro kolegy obrovská a nečekaná. "Bratři od jiných matek. Krásné narozeniny," sdílel například Ian Ziering v den Lukových nedožitých narozenin a přidal fotku z devadesátých let.

Shannen Doherty sama bojuje o život. Na zesnulého kolegu si ale vzpomněla...

Shannen Doherty, která aktuálně bojuje s rakovinou prsu ve čtvrtém stádiu, také sdílela fotku Perryho ve svých stories. Jennie Garth přidala společnou fotografii se zesnulým hercem a napsala k tomu "Navždy v mém srdci." Nejvíce osobní byl však Brian Austin Green.

"Tohle byla poslední fotka, kterou si mi poslal. Mám ji na telefonu jako tapetu. Byl to nesmírně těžký den, ty jsi ale změnil život každému, koho jsi kdy potkal. Miluji tě a chybís mi, brácho," napsal Brian Austin Green dojemná slova. Na fotce je Luke Perry se svým pejskem, nikoho tehdy nenapadlo, co bude následovat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU