Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rosol s manželkou čekají dítě: Pohlaví miminka zatím dvojice tají

Lukáš Rosol a Petra Rosolová
Lukáš Rosol a Petra Rosolová
Zdroj: Profimedia
Lukáš Rosol a Petra Rosolová

Tenista Lukáš Rosol a jeho manželka Petra Rosolová už několik měsíců prožívají chvíle absolutního štěstí. Už brzy totiž na světě přivítají svého prvního společného potomka. Dvojici se podařilo těhotenství skvěle utajit. Vyšlo najevo až nyní, když se Petra Rosolová ukázala na veřejnosti s velkým bříškem. 

Tenistka Lukáš Rosol se rád pochlubí na sociálních sítích různými snímky ze svého soukromí, jednu důležitou novinku si ale dlouho s manželkou nechávali jen pro sebe. Dočkají se totiž miminka. Petra Rosolová je už v pokročilém stádiu těhotenství a je více než jasné, že se manželé už nemohou dočkat, až svého prvního společného potomka přivítají na světě. Zda to bude holčička, nebo chlapeček, si nechávají pro sebe. 

Ukázala bříško

Petra Rosolová dorazila na křest knihy Ženy za zády: Partnerky slavných sportovců, do které sama přispěla svými slovy. Podle iDNES v knize hovoří například o tom, jaké to je být nevlastním rodičem. Lukáš Rosol už totiž jednoho potomka má. Se svou bývalou manželkou Michaelou Ochotskou má syna Andrého. 

Podle fotografií, které Rosol zveřejňuje na svém Instagramu, je jasné, že André se svou nevlastní maminkou vychází na jedničku. Trojice spolu podniká nejrůznější výlety a dobrodružství a dokonale si užívají společně strávený čas. Už brzy pak vyrazí objevovat krásy Česka i zahraničí ve čtyřech. 

Krásné manželství

Lukáš Rosol štěstí v lásce hledal poměrně dlouho. Poprvé byl ženatý už v roce 2008, když si vzal atletku Denisu Ščerbovou. Po třech letech se rozvedli a v roce 2015 se tenista oženil podruhé. Tentokrát s Michaelou Ochotskou. Ani tohle manželství ale nedopadlo a dvojice se za poměrně dramatických okolností po pár letech rozvedla. Od roku 2018 je pak Lukáš Rosol ženatý s Petrou Rosolovou a zdá se, že konečně našel své štěstí. A nový přírůstek do rodiny jej ještě umocní. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky