Lukáš Pavlásek půvabnou Denisu Cingelovou požádal o ruku před dvěma lety. "Svatbu oddálila korona. Ta všechno zastavila, teď se to musí postupně rozjet, aby se ta svatba začala zase plánovat. Čekám, až se to všechno ustálí," vysvětlil komik v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Snoubenci si pro svůj velký den vybrali krásné a romantické místo - Trojanův mlýn v Suchdole a oddávající je prohlásil za manžele v magický čas 13:31. I když po obřadu začalo pršet, přítomným hostům to nijak nevadilo. Organizátoři svatby totiž mysleli na vše a pohotově vytáhli deštníky.

"Bylo to dokonalé, všechno klapalo a všichni se opravdu bavili až do noci," pochvalovala si nevěsta v rozhovoru pro Blesk. Zároveň ale přiznala, že z veselky mohlo snadno sejít.

Na miminko ještě pár let počkáme

"Já jsem si tu svatbu doslova vyprosila. Lukáš se ženit nechtěl, ale po sedmi letech jsem řekla, že se musíme někam posunout a že se chci vdávat. Dokonce jsem se na něj domluvila i s jeho kamarády, aby ho dokopali a nakonec to klaplo. Ale myslím, že se taky nakonec ženil rád," svěřila se dva měsíce po svatbě Denisa Pavlásková. Komikova manželka se nebála hovořit ani o dětech, které prý zatím v příštích letech neplánuje.

"Bude, ale ne teď. Těhotná nejsem a ještě si pár let počkáme. Teď máme na pár let jiné plány, ale kdo ví," doplnila PR manažerka tajemně.

Na svatbě nechyběla například Iva Pazderková, která přišla v doprovodu kolegy ze stand-up comedy Na stojáka Karlem Hynkem. Mezi hosty byla také herečka Marie Doležalová s Markem Zelinkou a dětmi nebo herec Tomáš Matonoha, herečka Alena Doláková a Radek Banga s manželkou.

Partneři si svůj den náležitě užili

Související články