Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Největší strach Lukáše Hejlíka: Manželka si našla bulku v prsu

Lukáš Hejlík
Lukáš Hejlík
Zdroj: Tilen Vajt/Profimedia
Lukáš Hejlík

Herec a gastro nadšenec, který objíždí restaurace po České republice a referuje ostatním milovníkům dobrého jídla, zda se do nich vypravit najíst, neměl snadný rok. Jeho manželka Veronika si našla bulku v prsu.

Lukáše Hejlíka si možná pamatujete jako herce ze seriálů jako Ordinace v růžové zahradě nebo Ošklivka Katka. Tento všestranný muž má ale i mnoho jiných profesí. Působí jako moderátor, blogger, influencer a v neposlední řadě jako autor knihy Gastromapa Lukáše Hejlíka, kde radí lidem, kde se v Čechách dobře najíst.

Herec je podruhé ženatý. S první manželkou Veronikou má dceru Kláru a rozešli se roku 2009.

S druhou manželkou, také Veronikou, se Lukáš potkal v roce 2013, kdy pracovala jako modelka v Londýně. Nakonec si k sobě však i tak našli cestu a roku 2015 se vzali na Hejlíkově farmě v Říčkách u Brna. Ještě téhož roku se jim narodil syn Vojta a společně žijí na již zmíněném statku.

Lukáš se strachoval o zdraví své krásné manželky

V loňském roce si ale Lukáš prožil nemalé trápení, a to, když čekal na výsledky vyšetření prsu své manželky, která si v levém prsu nahmatala bulku. Nelenila tedy a hned se objednala na vyšetření. Preventivní prohlídky naštěstí nepodceňuje, tudíž věděla, že i kdyby bylo zle, bulka nemůže být v prsu déle než pár měsíců.

"Čekáním na výsledky jsem zestárla o několik let. Přitom ani ne půl roku předtím jsem byla na prevenci, kde se nic neukázalo. Jsem maminkou malého syna, takže mě hned přepadaly myšlenky, co s ním bude,“ svěřila se Blesku.

Lukáš byl své ženě při čekání velkou oporou a samozřejmě v té době omezil i své výlety za gastro specialitami v České republice. Naštěstí vše dobře dopadlo a jednalo se o nezhoubnou cystu. Přesto Veronika apelovala na všechny ženy, aby nepodceňovaly preventivní prohlídky.

Veronika nabádá všechny ženy, aby nezanedbávaly prevenci

"Na preventivní vyšetření chodím už 5 let jako samoplátce, letos jsem poprvé podstoupila vyšetření mamografem. Všem ženám říkám: Choďte, prevence je opravdu důležitá, protože zanedbání může mít fatální důsledky,“ řekla loni Hejlíková.

Lukáš a Veronika se snaží žít v souladu s přírodou a na své farmě si pěstují a vyrábí bio produkty a chovají nejrůznější zvířata. Nemají ani televizi. Na film se zajdou podívat do kina nebo si ho pustí na notebooku. Rádi si ale dopřejí dobré jídlo a víno.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky