Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Životní šok pro Luďka Sobotu: Že prvorozený syn není jeho, zjistil v opilosti

Luděk Sobota a Adriana Sobotová
Luděk Sobota a Adriana Sobotová
Zdroj: Profimedia
Luděk Sobota a Adriana Sobotová

Oblíbený komik a herec s nezaměnitelným tónem hlasu slaví 79. narozeniny a zdá se, že si život stále umí užívat. Společně se svou manželkou a synem bydlí v luxusní vile na pražských Malvazinkách a těší se na vnoučata, kterých se ne a ne dočkat. Jejich syn dává totiž přednost podnikání.

Národem oblíbený komik Luděk Sobota se poprvé oženil v osmnácti letech s o tři a půl roku starší Janou, která mu po krátké známosti oznámila, že je těhotná. Sobota chtěl dostát svým závazkům, přítelkyni si vzal a začal se těšit na miminko. 

„Byla moje první. Vzali jsme se, když mi řekla, že je těhotná. Kdyby k tomu nedošlo, určitě bych si ji nevzal,“ řekl pro nasehvezdy.cz.

První syn mu nebyl vůbec podobný

Postupem času mu však bylo divné, že mu syn není vůbec podobný, měl černé oči i vlasy a ještě ho manželka neustále schovává u svých rodičů. Jednoho dne se komik opil a dostal odvahu se zeptat. Z odpovědi byl v šoku. Tehdejší manželka mu přiznala, že syn Pavel není jeho. Sobota to manželce nikdy neodpustil, ale věděl, že syn za nic nemůže a do dospělosti na něj i po rozvodu platil alimenty.

Po rozvodu se však přestali stýkat a herec ho viděl až na pohřbu svého otce, Pavlova nevlastního dědečka.

„Jsme dva lidé, co spolu mají společné jen to, že si s nimi osud takhle zahrál,“ popsal svůj vztah k nejstaršímu synovi Luděk.

S druhým synem se dodnes vídá

S druhým synem, Robertem, se dodnes komik vídá a dokonce od něj má i vnoučata Tomáše a Emu. Na rozdíl od nejmladšího syna Ládi, kterého má se současnou manželkou Andreou.

"U nás zatím nic, čekáme, že někdy vnouče přijde. Tak snad se dožijeme," svěřila se Sobotova manželka Sedmičce. Ládík se prý věnuje podnikání a na zakládání rodiny nemá čas.

Nyní se Sobotovi připravují na léto, které prolenoší ve své luxusní vile na pražských Malvazinkách. Nic jim tam prý nechybí, kromě již zmiňovaných vnoučátek. Luděk by se jistě z dalšího přírůstku do rodiny potěšil, aby si ho ve svém věku ještě co nejdéle užil fit a vitální.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky