Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Čtyřicet let divokého manželství: Luděk Sobota svou Adrianu několikrát potrápil

Luděk Sobota a Adriana Sobotová
Luděk Sobota a Adriana Sobotová
Zdroj: Profimedia
Luděk Sobota a Adriana Sobotová

Oblíbený herec a bavič Luděk Sobota a jeho manželka Adriana slaví čtyřicet let ode dne, kdy vstoupili do manželského svazku. A během této úctyhodné doby si prošli i různými přešlapy. Adriana Sobotová má podle všeho nervy ze železa, neboť dokázala manželovi odpustit mnohé. 

Jsou si oporou již více než 40 let, ustáli spolu mnohé a každý problém dokázali vyřešit. Manželé Luděk a Adriana Sobotovi platí za jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu, a to i přesto, že se nad jejich manželstvím několikrát stahovala mračna. „Myslím, že těch čtyřicet let s Luďkem stálo za to. Zvykli jsme si na sebe. Kompromisů bylo hodně, občas to byl boj. Ale zvítězili jsme oba, že jsme to vydrželi, on se mnou a já s ním. Občas to nebylo jednoduché, ale dalo se z toho vykličkovat,” nechala se Adriana Sobotová slyšet pro web iDNES

Zvláštní incident s Patrasovou

Jedním z přešlapů, který musela Sobotová rozdýchat, byla Luďkova náklonnost na jedné ze společenských akcí k Dádě Patrasové. Přestože Sobota seděl jen několik málo metrů od manželky, nedělalo mu podle Expresu problém domáhat se po Patrasové polibku nebo ji hladit po stehně.

Adriana se tomu na místě smála, jen stěží lze však odhadovat, jak se pak k manželovi chovala doma za zavřenými dveřmi bez pohledů jiných hostů akce. Jen málokterá manželka by však nad incidentem mávla rukou. 

Dnes už nežárlí

Jejich manželství zkrátka bylo, jak to ve většině svazků bývá, chvílemi jako na houpačce. Veškerým momentům z minulosti, které vztah Luďka a Adriany dost možná ohrožovaly, se dnes už ale dvojice spíše směje.

„Když jsem si Luďka brala, vůbec jsem netušila, že to tak dlouho spolu vydržíme. Luděk mi vždycky vypráví o holkách, se kterými kamarádil, a jako mladá jsem žárlila, ale teď si říkám, že když také zestárly a možná by koukal, jak dnes vypadají. A já když začnu vyprávět o mužských, on mi řekne, že to musel být nějaký blbec. Chlapi jsou srandovní,” prohlásila po čtyřiceti společně strávených letech Adriana Sobotová. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky