Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucka Vondráčková: Proč má smůlu na muže?

Zdroj: Profimedia.cz

Ideální žena má mít pět P – pěkná, poctivá, pracovitá, pořádná a prachatá. Vždycky si na to vzpomenu, když někde potkám Lucii Vondráčkovou (27). A pokaždé přemýšlím, proč zrovna ona nemá štěstí na chlapy.

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska si povíme, jak to Lucie Vondráčková „koulí“ s muži a možná i s bulvárem.

Strašák číslo 1 – Jméno

To, že Lucie splňuje všechna pět P, vám můžu směle potvrdit. Pěkná je na první pohled, pracovitost dokazuje svými četnými aktivitami, peníze asi vzhledem ke své píli a úspěšnosti svých desek také nějaké má a pořádnost a poctivost dokazuje svým přístupem k práci i v komunikaci. Na domluvený rozhovor se nikdy nezpozdila, když slíbí odpověď po e-mailu, můžete dát ruku do ohně, že ho dostanete včas. Tak co těm chlapům pořád vadí? Možná se bojí jména Vondráčková – oni muži opravdu těžko vydýchávají slavnou partnerku.

Strašák číslo 2 – Pracovní vytíženost

V poslední době se Lucie na veřejnosti objevovala po boku krasobruslaře Tomáše Vernera. Než jejich vztah mohl být považován za vážný, skončil. Důvodem prý byla pracovní vytíženost obou. Tou slavní vysvětlují rozchody poměrně často. Hodně kuriózní je věta, která se minulý týden objevila v tisku v souvislosti s rozvodem Madonny a Guye Ritchieho. Ten se nechal slyšet, že mu mimo mnohého jiného vadilo, že Madonna nebyla schopna ani jednou týdně uvařit večeři! Chápu, vidět popovou královnu, jak v zástěře hňoucá knedlíky a kvedlá svíčkovou, bych také chtěla! Prostě, moc úspěšné ženské se asi nenosí…

Strašák číslo 3 – Chytrost

Lucka Vondráčková patří k těm celebritám, které se mohou pochlubit vysokoškolským diplomem. Nezískala ho zadarmo! A mládencům její inteligence a vzdělanost možná časem přestane připadat atraktivní. Anebo Lucie všechny doběhla, i nás v bulváru. Partnera má a tají ho šikovněji než všichni ostatní. Ostatně nedávno to tak trochu naznačila v jednom rozhovoru. „Raději mluvím o práci, a když se mě někdo zeptá na kluka, tak si pokaždé vymyslím něco jiného. Je to přeci moje věc... Vždycky někdo je.“

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky