Lucie Zedníčková patří mezi naše oblíbené celebrity, své soukromí si ovšem bedlivě střeží. Nedávno se umělkyně svěřila s novinkou, že má ve svém životě nového muže.

První velkou láskou Lucie Zedníčková byl o tři roky starší producent Vít Pokorný, s kterým má dvě děti, dceru Amelii a syna Mikuláše. Manželství se navenek sice jevilo jako idylické, nakonec se ale odcizili a rozvedli se.

Herečce se v minulosti podařil utajit rozchod s Jaroslavem Matějkou, s nímž tvořila pár pět let.

„To, co bylo, už není. Zjistila jsem, že to, co jsem považovala za rodinu, rodina vůbec nebyla a že jsem vlastně byla celou dobu sama. Takže se to nějakým způsobem rozpadlo. Je však úžasné, že když něco skončí, něco nového hned začne,“ svěřila se Zedníčková v rozhovoru pro TopStar.

Na ocet ovšem sympatická umělkyně dlouho nezůstala. S osvětlovačem a zvukařem Miroslavem Ollém se Lucie seznámila v divadle a ihned mezi nimi přeskočila jiskra.

„Jsme spolu od května. Byl to opravdu velikánský zlom. Rozhodli jsme se, že všechno zahodíme a necháme za sebou a půjdeme novou cestou. Oba jsme uzavřeli předešlý vztah a šli jsme do toho,“ svěřil se tehdy Ollé v rozhovoru pro Idnes.

„Měli jsme vždy mezi sebou nějakou vazbu, bylo to vzájemné. Kdykoliv jsme někam šli, vedli jsme dlouhé rozhovory, zajímala nás stejná témata, ve všem jsme se doplňovali,“ doplnil herec.

V té době herečka o Ollém mluvila jako o osudovém muži, který je pro ni zároveň i andělem strážným. „Netušila jsem to, ale je jím už dlouhou dobu. Pochopila jsem to až v posledních měsících a je dobře, že jsem to poznala,“ opěvovala Zedníčková novou lásku.

Herectví na čas odsunula

Nakonec ani vztah s kolegou z branže nevydržel. "Už dlouho spolu nejsme, od února mám nového přítele a moc si to užívám. Je to nádherný pocit mít vedle sebe chlapa, co má stejné zájmy a myšlení. Není z branže, ale víc si nechám pro sebe," přiznala Zedníčková Blesku.

Zatímco s bývalým přítelem bydlela herečka v novostavbě za Prahou, po rozpadu vztahu se rozhodla pro radikální změnu.

"Barák jsem prodala a koupila statek na Berounsku. Zjistila jsem, že novostavba není pro mě a potřebují žít v domě, který má duši. Teď je tam všechno rozbombardované, ale za měsíc a půl se stěhuji," svěřila se Lucie Zedníčková s novinkami již zmíněnému webu.

"Do konce října musím vyklidit současné bydlení. Snažíme se zachovat starý ráz, recyklujeme různé materiály a oslovili jsme malé české firmy. Když jsme byli na Bali, tak jsme se úplnou náhodou seznámili s výrobcem nábytku a nechali jsme si poslat kontejner s nábytkem, který byl vyrobený pro nás na míru. Všechno by za dva měsíce mělo být hotové, a tak na Vánoce snad budeme bydlet," vysvětlila Lucie, která na čas odsunula herectví na vedlejší kolej, aby se mohla věnovat právě svému novému bydlení.

"Pořád mám pár zájezdovek, se kterými jezdím a víc toho nestíhám," uzavřela Zedníčková, která je nyní opět šťastná a užívá si změn, které v jejím životě v poslední době proběhly.

Související články