Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vondráčková hvězdou otevíračky nového obchodu, zářili i Komínek a Drahokoupil

Hvězdám na módě záleží
Hvězdám na módě záleží
Zdroj: Profimedia
Hvězdám na módě záleží

Obchod s oblečením Zoot v Praze na Václavském náměstí otevřel kamennou prodejnu a na slavností akci nechyběla celá řada dobře známých tváří, které se předháněly v tom, kdo vynese lepší outfit. Na plné čáře to ale s přehledem vyhrála zpěvačka Lucie Vondráčková. 

Na slavnostním otevření kamenné prodejny Zoot nebyla nouze o módu. A to nejen v samotném obchodě, ale také díky přítomným hvězdám, které na akci dorazily. Událost si nenechala ujít například zpěvačka Natálie Grossová, která dorazila společně s influencerem Adamem Kajimum. Dvojice vedle sebe vypadala skvostně. Natálie zvolila mikinové šaty, kterým dodala eleganci zlatým páskem, Adam zase sáhl po ležérních kalhotách a svetru s výrazným vzorem. 

Adam Raiter Na akci dorazil i Adam Raiter. Zdroj: Profimedia

Pohodlí a styl

A vedle nešlápl ani zpěvák Vojtěch Drahokoupil. Ten do prodejny vstoupil celý v černém. Tmavý outfit rozbil jen jeho šedý klobouk. Vojta si zkrátka na barvy a různé vzory nepotrpí, a tak zůstával věrný svému stylu. Zpěvák zářil úsměvy a bylo vidět, že se mu v životě skvěle daří. To ostatně následně potvrdil i v rozhovoru pro Kafe.cz. Kromě toho, že plánuje již brzy vydat novou desku s názvem 27, se setkává s úspěchy i v osobním životě. 

„Já jsem šťastný. Jsem s přítelkyní, která má pětiletého syna, mám zlatého retrívra, mám kočku. Je toho doma opravdu dost. Někdy samozřejmě ten řev a ta hlučnost toho našeho obydlí  neumožní psát nebo být kreativní. Ale já jsem zase takový, že když jsem byl sám, tak jsem byl smutný. V soukromí jsem šťastný chlap,” radoval se zpěvák. 

Lucie Vondráčková Hvězdou večera byla Lucie Vondráčková. Zdroj: Profimedia

Krásná Lucie Vondráčková

Otevření obchodu přilákalo i herce Jana Komínka, který oblékl manšestrovou bundu a zelený svetr bez vzoru. A outfit mu rozhodně padnul. Stejně tak jako například Adamovi Raiterovi, který se na akci potkal se svou kamarádkou Lucií Vondráčkovou. A právě ona byla bezpochyby absolutní hvězdou večera. Vsadila na fialový oblek, který doplnila černým tílkem a také kabelkou a botami stejné barvy. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky