Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková v lásce neměla štěstí: Bude mladý zápasník konečně tím pravým?

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Zpěvačka Lucie Vondráčková se v lásce několikrát spálila. I když po jejím boku bylo pár mužů, kteří s kráskou tvořili na první pohled dokonalou dvojici, vztahy neměly šťastný konec. Dočká se nyní s mladým MMA zápasníkem konečně štěstí?

Krásná zpěvačka Lucie Vondráčková neměla nikdy o přízeň mužů nouzi. Vždy si ale pečlivě vybírala, komu dá své srdce. Její první velkou láskou byl herec Michal Dlouhý, se kterým tvořila pár krásné tři roky. O dvanáct let starší Dlouhý v průběhu vztahu začal podle webu ženy.iprima.cz toužit po rodině, na to se ale tehdy Vondráčková úplně necítila a chtěla se věnovat spíše kariéře. Nakonec byl tedy velké lásce konec.

Dokonalý pár

Po vztahu s Michalem Dlouhým se dala Lucie Vondráčková dohromady s o šest let mladším krasobruslařem Tomášem Vernerem. Pár to byl na pohled krásný a jejich lásce fandili všichni kolem. Brzy se jejich štěstí ale začalo rozpadat. Vytížený krasobruslař totiž kvůli práci trávil spoustu času v zahraničí a spíše než s Luckou byl na ledě. V té se tou dobou ale už začala probouzet touha po mateřství a vztah na dálku udržovat nechtěla. Dvojice se pak po vzájemné dohodě v dobrém rozešla. 

Vytouženou rodinu Lucie Vondráčková založila s hokejistou Tomášem Plekancem, kterého si vzala za manžela. Dlouhých osm let se zdálo, že konečně našla toho pravého a společně se syny dohromady vypadali jako ta nejdokonalejší rodinka. Jenže ani tentokrát se zpěvačka nedočkala šťastného konce a manželství skončilo poměrně bouřlivým rozvodem. 

Nová láska

Po rozvodu byla maminka dvou synů dlouhou dobu sama. Přestože o její srdce jistojistě usilovala celá řada mužů, zpěvačka byla velmi opatrná. V loňském roce ale přišel velký zvrat, když oznámila, že randí s moderátorem Petrem Vojnarem. Láska jako trám to ale podle všeho nebyla. Po pár měsících randění totiž city vyprchaly a dvojice se v naprosté tichosti rozešla. 

Ještě nedávno si zpěvačka dělala na svém Instagramu legraci z toho, že je stále sama a absenci partnera ve svém životě brala s nadhledem. Nic nelámala přes koleno a zkrátka čekala, co přijde. A láska pak najednou skutečně zničehonic přišla. Podle našich informací Lucie Vondráčková nově randí s o osmnáct let mladším MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou. „Na akci v Dobříši dorazila Lucie se Zdeňkem ruku v ruce. Celý večer se od sebe nehnuli a pusinkovali se, i když věděli, že je někdo může třeba vyfotit,” uvedl pro kafe.cz očitý svědek. Snad tedy krásná zpěvačka po všech zklamáních bude po všech stránkách spokojená. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky