Lucie Vondráčková byla po nevydařeném vztahu s moderátorem Petrem Vojnarem nějakou dobu sama. Před několika týdny ale přiznala, že je singl život minulostí. „Užívám si stav zamilovanosti, je to to nejhezčí období. Jsme tak nějak všichni spokojení a šťastní,” nechala se slyšet v rozhovoru pro Blesk. Konkrétnější ale být nechtěla.

Vztah s mladým zápasník

Jen pár dní na to se ale redakci kafe.cz podařilo zjistit, komu patří srdce zpěvačky. Ukázalo se, že ji uhranul o 18 let mladší MMA zápasník Zdeněk Polívka. „Na akci v Dobříši dorazila Lucie se Zdeňkem ruku v ruce. Celý večer se od sebe nehnuli a pusinkovali se, i když věděli, že je někdo může třeba vyfotit. Byli spolu takhle i v Brně,” prozradil pro kafe.cz očitý svědek.

Ani jeden z dvojice vztah zatím oficiálně nepotvrdil, vzhledem k tomu, že spolu ale oba tráví spoustu času a nikdy informace o své lásce nevyvrátili, není o jejich náklonnosti pochyb.

Zatím nepřišel ten správný čas

Lucie Vodráčková o vztahu momentálně vůbec mluvit nechce. Připravuje se totiž na premiéru divadelního představení, ve kterém hraje společně s Hynkem Čermákem, a nechce, aby zprávy o jejím soukromí přehlušily propagaci právě zmíněného představení. Dle jejích slov je ale patrné, že jakmile si hra odbude svou premiéru, bude zpěvačka o něco sdílnější. „Já teď k tomu nebudu nic říkat, protože pak by zase všechny články byly o něčem jiném než je naše divadelní představení. Takže nechme to u divadla teďka,” odpověděla na přímý dotaz Blesku Vondráčková s úsměvem.

Související články