Lucie Vondráčková naplno podporuje svého partnera, Zdeňka Polívku, a jako jeho největší fanynka nevynechává prakticky žádný zápas, kterého se MMA zápasník účastní. A když na to přijde, do publika jde i on sám zatleskat své lásce, když zrovna září na divadelních prknech. Tentokrát se na Lucku přišel podívat do Divadla Broadway, kde si zpěvačka společně s dalšími kolegy odbyla obnovenou premiéru muzikálu Vánoční zázrak.

Něžnostmi nešetřili

Jakmile pak představení skončilo, Vondráčková se rychle běžela převléknout a pak už spěchala za Polívkou, který na ni čekal. Rychle mu padla do náruče a na přivítanou mu dala dlouhý polibek na tvář. Lucie v tu chvíli možná ani neřešila, že se kolem nich pohybují fotografové, zato Zdeněk Polívka si jejich přítomnosti vědomý byl. A na první pohled mu cvakající fotoaparáty nedělaly úplně tu největší radost.

Myslí to spolu vážně

Když se poprvé začaly objevovat zprávy o tom, že Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka tvoří pár, mnozí nevěřili tomu, že kvůli věkovému rozdílu bude mít vztah nějakého dlouhého trvání. Jenže se zdá, že to spolu dvojice myslí opravdu vážně. O tom ostatně svědčí i fakt, že se zpěvačka rozhodla před několika týdny vzít svého partnera s sebou na předávání cen Český slavík, kde jej ochotně seznamovala se svými známými z branže. Jen pro porovnání – například Petra Vojnara, se kterým tvořila Lucka pár vloni, na Slavíka vůbec nevzala.