Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Víme první: Lucie Vondráčková sbalila 24letého zápasníka! Už chodí ruku v ruce

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: David Kundrát/Czech News Center / CNC / Profimedia
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková před pár dny přiznala, že prožívá čerstvou lásku a redakci kafe.cz se podařilo vypátrat, kdo je novým přítelem známé zpěvačky. Dvaačtyřicetiletá hvězda měla najít štěstí v náruči teprve čtyřiadvacetiletého zápasníka MMA, se kterým se už podle očitých svědků dokonce vodí na veřejnosti za ruku. 

Lucie Vondráčková byla po rozvodu s Tomášem Plekancem několik let bez partnera až do loňského roku, kdy se dala dohromady s Petrem Vojnarem.

Vztah s moderátorem nakonec trval pouze pár měsíců a dvojnásobná maminka opět skončila sama. Nyní se ale na hvězdu konečně usmálo štěstí v podobě o osmnáct let mladšího kolouška, do kterého je prý po uši zamilovaná.

Novým objevem Vondráčkové má být zápasník MMA Zdeněk Polívka, jak prozradila naší redaktorce osoba, která si nepřála být jmenována. Informaci nám následně potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje. Zpěvačka už dokonce vyrazila s o generaci mladším přítelem do společnosti, kde si opětovali něžnosti a svou láskou se rozhodně netajili.

Ještě nedávno se vodil s brunetou

Podle našich zdrojů je románek Lucie Vondráčkové a Zdeňka Polívky teprve v plenkách. Zápasník se totiž ještě poměrně nedávno objevoval po boku mladé hnědovlásky, která ho doprovázela na zápasy.

"Zdeněk chodil před Lucií s takovou hezkou brunetou. Naposledy spolu byli pár týdnů zpět," tvrdí náš informátor a dodává, že nyní má Polívka oči jen pro známou zpěvačku.

"Na akci v Dobříši dorazila Lucie se Zdeňkem ruku v ruce. Celý večer se od sebe nehnuli a pusinkovali se, i když věděli, že je někdo může třeba vyfotit. Byli spolu takhle i v Brně," tvrdí očitý svědek, který se zúčastnil obou turnajů MMA. Polívka navíc už na svém Instagramu sdílel první společný snímek s Vondráčkovou. "Děkujeme za výborný galavečer, který se moc povedl. Není dnes jednoduché pořádat hezké turnaje, ale věřím že příští rok se vidíme znovu," napsal k fotce, kde se tulí k Vondráčkové, která má úsměv od ucha k uchu. Samotnou zpěvačku jsme kontaktovali, ale rozhodla se nereagovat. Vztah nicméně nepopřela. 

Lucie Vondráčková a zápasník Zdeněk Polívka (vlevo)

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky