Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vondráčková a Polívka spolu vyrazili do společnosti, povečeřeli s rodinou

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka spolu opět vyrazili do společnosti. Fotografii zamilované dvojice na svém profilu ve stories zveřejnil trenér Martin Svoboda, následně fotografii sdílela Vondráčková i Polívka. 

Mezi skupinkou přátel byl i Adam Raiter, kterého právě Svoboda připravoval na MMA zápas s Nathanem. Jak se zdá, Adam nadále udržuje kontakt se zapásníky i celým týmem. Video, které Raiter zveřejnil ve svých stories, nazval "Rodinná večeře". 

Neskrývají se 

Lucie i Zdeněk médiím neposkytují o svém vztahu moc informací, zpátky se drží i na svých Instagramech. Vždy zatím sdíleli jen snímek, na kterém jsou v obležení přátel bojovníka. Jak to tak vypadá, Lucie výborně zapadla do MMA party. Zdeňka čeká přístí týden důležitý zápas ve Frankfurtu, a tak se není čemu divit, že se nyní obklopuje lidmi, se kterými je mu dobře. Nejen fyzická příprava je pro zápasníky před soubojem důležitá.

Opora 

Jestli Lucie Vondráčková přinese Polívkovi štěstí se ukáže už přístí týden. V německém Frankfurtu se utká se těžkým soupeřem  Samuelem Krištofičem, sázkové kanceláře Polívkovi příliš velké šance nedávají. Otázkou zůstává, zda zpěvačka dorazí přímo do haly nebo bude podporovat svého milého od televizních obrazovek. Bývalého manžela, hokejistu Tomáše Plekance, na jeho zápasech vřele podporovala. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky