Po rozvodu s Tomášem Plekancem si Vondráčková dlouho nemohla nikoho najít a situace, zdá se, stále trvá. Středobodem jejího vesmíru jsou synové Adam a Matyáš a zřejmě to tak dlouho zůstane.

„Říkala jsem si, že to nechám plavat… ale nenechám. Zas mi přisuzují dalšího kolegu. Po Sámerovi je to můj herecký spoluhráč Enčev. Teď jsme spolu dotočili jednu pěknou věc s režisérkou Terezou Hirsch a panem Donutilem,“ informovala fanoušky o svém pracovním počínání na Instagramu.

„Chápu, že kromě práce u mě nemají příliš o čem psát, protože rozhovory moc nedávám a o soukromí nemluvím, ale chci, abyste to věděli vy,“ pokračovala a nezvykle zabrousila na téma svého milostného života.

Lucie je single už roky

„Už tři roky jsem single. Mám doma své dva kluky a je nám fajn. Pokud by se objevil někdo, kdo tuhle naši rodinnou láskodynamiku změní, tak se o ten pocit s vámi ráda podělím,“ svěřila se Lucie a slíbila, že nebude tajnůstkařit.

Pravda je, že s kýmkoli točí, hned s ním podle veřejnosti musí chodit, a Lucie už toho má dost. „Doteď jsem jela jako tryskomyš, ale zase to bylo docela dobré v tom, že jak oni mi pořád hledají nějakého ženicha, tak z toho všeho, co dělám, byli tak zmatení, že už mi ani nestíhali přiřazovat lidi, se kterými jsem hrála,“ smála se již dříve Lucie.

O soukromí příliš nemluví

„Se Zbyňkem Drdou, Davidem Gránským, Zbyňkem Fricem, Martinem Krausem… Prostě se to nedalo stíhat,“ vtipkovala pro magazín Sedmička.

Posléze vysvětlila, proč se dosud k rodinným záležitostem nevyjadřovala. „Řekla bych, že člověk má mluvit, když má práci. Najednou se mi zdálo, že je tady spousta článků o nás bez nás a příliš mnoho se psalo o našem soukromém životě. Toho jsem se nechtěla zúčastňovat,“ popsala svůj postoj Lucie.