Pro Lucii Vondráčkovou bylo letošní předvánoční období o něco hektičtější než pro ostatní. Vrátila se totiž na divadelní prkna a objevuje se rovnou ve dvou představeních – ve Vánočním zázraku a po boku Hynka Čermáka ve hře Štěstí. I když tedy byla poměrně dost zaneprázdněna, stihla alespoň nakoupit některé dárky a napéct se syny cukroví.

Vánoce bez dětí

Právě předvánoční čas si zpěvačka chtěla se svými syny Matyášem a Adamem užít co nejvíce. Na Štědrý den spolu totiž nebudou. Letos budou kluci trávit Vánoce u svého tatínka, Tomáše Plekance. Lucie Vondráčková kvůli tomu ale nijak nesmutní. Ví totiž, že si následně se syny udělá další Vánoce.

„Máme to střídání. Ale vždycky jsme slavili Ježíška i Santu. Takže jednou mám Ježíška já a on Santu a jednou je to naopak. Nikdo nikdy o nic nepřijde, což je hezké,” prozradila Vondráčková v rozhovoru pro super.cz, jak mají s bývalým manželem Vánoce vymyšlené, aby byly vždy spokojené všechny strany.

Rodina a láska

A zatímco si budou kluci užívat Ježíška společně se svým tatínkem, jeho manželkou Lucií Šafářovou a svými polorodými sourozenci Leontýnkou a Oliverem, Vondráčková vyrazí za svými blízkými. „Máme velkou rodinu, takže budu s rodinou, kamarády a známými. Jak jsem zkoušela, neměla jsem na nikoho čas, tak to musím napravit,” nechala se ještě zpěvačka slyšet.

Zda bude u štědrovečerní večeře sedět i se svým partnerem Zdeňkem Polívkou, už prozradit nechtěla. Vzhledem k tomu, nakolik zamilovaně ale dvojice působí, se dá velmi snadno předpokládat, že si Vánoce jeden bez druhého neumí představit.