Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková poprvé bez podpory Polívky: MMA zápasník měl vlastní program

Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka
Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka

Lucie Vondráčková se nedávno vrátila na divadelní prkna. Objevuje se v řadě představení a pracovní tempo si jak to tak vypadá užívá. Nyní sklidila velký úspěch za roli, ve které dříve zářila legendární herečka Iva Janžurová. 

Na představení Felix Holzmann znovu v Semaforu se Lucie objevila jako host. Tento projekt má na starost herec David Šír, který o Holzmannovi vydal i knihu. Spolupráci s Lucií se nemohl vynachválit, jejich společná videa zbořila internet. 

Lucie jako Janžurová

Oblíbená zpěvačka si po boku Šíra zahrála nezapomenutelné scénky jako jsou napříkad Včera dnes a zítra. Diváci byli z představení přímo nadšení, Lucie si to vysvětlovala tím, že lidem tento styl humoru chybí. Proměna v Janžurovou nebylo to jediné, co si Lucie vyzkoušela. Převtělila se i do mužských rolí, které původně se Šírem hrál Mirek Reil. "On měl většinu scének s muži a říkali jsme si, že by byla škoda, kdybych tam byla jen na tu jednu, kterou už jsem hrála," vysvětlovala. Představení se hrálo na zkoušku, zda se bude opakovat, se zatím rozhoduje, záleží hlavně na společných volných termínech Lucie a Davida. 

Vondráčkovou a Šíra uvidí fanoušci společně ještě v minimálně jednom projektu.Společně natočili krátkostopážní film v angličtině, ve kterém hraje i Miroslav Donutil a Jaromír Nosek. 

Polívka chyběl

Přítel Lucie Vondráčkové Zdeněk Polívka se na tomto představení překvapivě neobjevil. I když donedávna zpěvačku doprovázel na každé představení, nebo třeba na i na předávání Českých Slavíků, nyní dal přednost vlastnímu programu. "On už se vrátil do plného tréninku, takže trénuje," prozradila pro Blesk k jeho nepřítomnosti Vondráčková. V hledišti Polívku nahradila jeho rodina, pro které Lucie nechávala na pokladně lístky. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky