Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková: Nečekaný triumf! Tohle nečekala ani sama zpěvačka

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: profimedia
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková se po návratu z Kanady naplno vrátila k budování své kariéry a daří se jí. Zpěvačka se dočkala nečekané pocty až za hranicemi!

Lucie Vondráčková to poslední dva roky rozhodně nemá lehké. Rozpadlo se jí manželství s Tomášem Plekancem a musela se i přes velikou nechuť po letech vrátit z Kanady do Čech. Těžké začátky se snaží zpěvačka zvládat pomocí práce, její diář doslova praská ve švech! Vondráčková se věnuje nejen zpěvu, ale i hraní, u nás ale stále má větší základnu fanoušků jako pěvecká hvězda.

Že ale bude mít s Českou písní úspěch až za hranicemi, Lucii před pár týdny ani nenapadlo!

Vondráčková se zabydluje v novém domě a zároveň sklízí úspěchy

Lucie Vondráčková po návratu do rodné země udělala hned několik zásadních rozhodnutí a jedním z nich byla nedávna koupě domu. Tam chce zpěvačka začít se syny zcela nový život.

Když zrovna nezařizuje dům, věnuje Vondráčková každou volnou chvilku natáčením nové hudby a píle se jí začíná vyplácet. Zpěvačka před pár získala za svůj poslední klip k písni milování světové ocenění! Video se dostalo do zahraniční soutěže a uspělo.

Píseň Milování se dostala až před kanadskou porotu

Vondráčková ve svých skladbách tíhla vždy ke své rodné řeči a proto i všechny nové skladby jsou česky. Jazyková bariéra ale nezastavila zpěvačku dostat se na soutěž do Kanady a získat za dílo ocenění.

"Moc děkujeme kanadskému festivalu Canadian Cinematography Awards, sídlícímu v Torontu, že náš klip Milování vybral jako nejlepší hudební klip měsíce. Máme z toho velkou radost," pochlubila se Vondráčková a dodala, že jí situace velmi překvapila.

"Milování získalo cenu videoklip měsíce v Torontu. S režisérkou Terezou Hirsch jsme měly obrovskou radost. Zpívám česky a o to větší to byl pro nás úspěch, protože s českým jazykem to v pop music člověk moc daleko dotáhnout nemůže. A přesto se ten klip líbil, což je podle mě hlavně práce Terezy," uzavřela.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky