Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková natočila výjimečný klip ke své nové písni

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková je od odchodu manžela Tomáše Plekance nějaký ten pátek sama a věnuje se hlavně své kariéře. Během natáčení klipu před pár dny měla na place i neznámého potetovaného fešáka.

Lucie Vondráčková je již druhým rokem sama, dle svých slov ale muže nehledá. Zpěvačka se pustila po návratu do Čech naplno do práce a snaží se navázat kariéru, kterou kdysi opustila kvůli lásce k Tomášovi Plekancovi!

"Aktuálně jsou na prvním místě jen mý dva kluci, tedy synové. Já nevím, ale po rozvodu je normální být sám, nechápu proč mi furt někoho přisuzují," řekla Vondráčková v rozhovoru pro Idnes.cz.

I když nikoho nehledá, stále se kolem krásné zpěvačky motají různí sympaťáci a jednoho takového ukáže již brzy v novém klipu.

Lucie Vondráčková točila s krásným modelem

Lucie Vondráčková natáčí po návratu do Čech již několikátý videoklip. Vloni si na klip k písni Stanice svět pozvala osvaleného hokejistu Marka Peksu a tehdy mezi přeskočila jiskra.

Propíraný románek bohužel vyhasl po pár společných nocích. Novinářům se dokonce podařilo zachytit Peksu, jak opouští ráno barák zpěvačky, nakonec z toho ale vztah nevznikl.

I do nového videa s provizorním názvem Avatar si přizvala Vondráčková fešáka, který se pyšní vypracovaným tělem! Že by byla na obzoru nová letní romance?

Zpěvačka natáčela i v Mikulově

Lucie Vondráčková celá pokrytá třpytkami tváří v tvář osvalenému mladíkovi, který taktéž září v modrých barvách. Zní to sice jako začátek romantického filmu, údajně se jedná ale skutečně pouze o scénář k novému klipu zpěvačky.

Identitu neznámého mladíka zatím zpěvačka neprozradila, je ale možné, že podobně jako Marek Peksa díky spolupráci s Vondráčkovou získá mediální slávu!

Hokejista po své roli ve Stanici svět získal místo v týmu šumperských Draků a dokonce se příležitostně živí jako model, blýskl se například na přehlídce Osmanyho Laffity. Zda se to podaří i novému "objevu" Vondráčkové, ukáže až čas...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky