Související články

Zpěvačka Lucie Vondráčková se nezdá, ale umí být pořádná dračice a vystrčit drápky.

Jeden z našich nejlepších hokejistů Tomáš Plekanec je pořádný krasavec. Kolem něj se motají pořád nějaké ženy, které spřádají plány, jak ho odlákat od rodiny. Zatím se to žádné nepovedlo, sportovec měl oči jen pro svou ženu Lucii Vondráčkovou.

Ale i taková kočka jako Lucie stárne a má nějaké ty vrásky navíc. Třeba si už tolik nevěří jako dřív.

Ale postupem času jejich manželství zažívá nudu a ponorku. I když hokejista moc nemluví, svou nevoli umí dát pořádně najevo. Třeba tím, že ženu neposlouchá ohledně výchovy a kazí jí dobré móresy. Dětem dává sladké, i když to zpěvačka nikdy nechtěla.

Ta to ale nechce nechat bez povšimnutí. Sice se k tomu nevyjadřuje, ale beze slov spřádá ďábelský plán.

Do toho se na něj pořádají hony ze všech stran. S tím si ho samozřejmě Lucka brala, věděla, koho si bere. Ale možná naivně doufala, že se to časem zlepší, a když bude ženatý, dají mu fanynky pokoj. Ale ani po narození synů se nic nezměnilo.

Musí si ho pořádně hlídat, aby Tomáše nějaké neodvedla z rodinného hnízda.

Stále je bombardován zprávami s nabídkami sexu i vztahu, kamkoliv přijde, tam ho obklopí místní krasavice. Tomáš je v Kanadě doslova modla, za to Lucku tam nikdo moc neměl rád. Dokonce jí bylo vyčítáno hokejistovo špatné období.

Ale rozhodla se začít jednat a jít s kůží na trh. Nebude už za jeptišku, ale za pořádnou sexy rajdu.

Lucka už se ale asi nemohla dívat na to, jak může každý den Tomáše ztratit kvůli nějaké zlatokopce, až se rozhodla jednat. Vždycky dělala vše podle Tomáše, ale už řekla dost! Nejenže začala plně pracovat, ale do toho se snaží, aby Tomáš žárlil.

Moc by si asi přála, aby jejich vztah byl jako na začátku - plný lásky, zamilovanosti a pozornosti.

Ve společnosti se ukazuje v hodně vyzývavých modelech, které nikdy nenosila. Ale poslední dobou si dává záležet, aby se za ní muži otáčeli a obdivovali jí. Lucka to samozřejmě dělá i pro své ego, ale také proto, aby si Tomáš uvědomil, jako má doma „babu“.

Této krásce se jen tak do očí nepodíváte. A to teď přitvrdila a ještě k tomu nosí titěrný kraťasy, aby ukázala vypracovaný zadeček.

Někdy její modely už jsou na její věk docela dost odvážné, až to Zpěvaččině blízkým připadá, jako by se začala vymykat kontrole. A ten nevinný záměr poškádlit manžela se měnil v něco většího, z čeho se jen tak zpátky nejde vrátit – stává se z ní rajda.

Bude se ale v takové roli vůbec cítit dobře? Nepřeroste to nakonec Lucce přes hlavu?

Další zajímavosti ze života celebrit uvidíte v tomto videu:

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.