Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Po úspěšném duetu jedou dál! Vondráčkovou a Issu čeká další spolupráce

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia

Tuhle hudební kombinaci nikdo nečekal. Přesto v roce 2020 vznikl hit Vrať se, který nazpívala Lucie Vondráčková se Sámerem Issou. Kvůli nevídanému úspěchu se rozhodli pro další spolupráci.

Prvotní signál ke spolupráci vyslal Sámer Issa. „Byl jsem zvědavý, zda by tahle kombinace mohla vzniknout a jak by to dopadlo,“ svěřil se Issa webu Super.cz.

Lucie nejdříve váhala, zda je to dobrý nápad. „Věřil jsem tomu, že i když jsme k sobě jako interpreti neměli nikdy blízko, mohlo by z toho něco zajímavého vzniknout. Nakonec jsem Lucku ukecal na sushi, když jsem si s ní dva měsíce psal na Instagramu,“ vyprávěl Issa, jak to všechno začalo.

Sámer Issa Sámer Issa Zdroj: profimedia

„Pak přijala pozvání na oběd, a nakonec jsme si hodně dlouho povídali o úplně jiných věcech než o muzice. Naší společnou vášní jsou zvířata. Až posledních pět minut, když už jsem platil, došlo na tu písničku, a Lucku zajímalo, co pro mě udělal Jakub Ludvík,“ vyprávěl Issa.

Nakonec se Lucie nechala přemluvit a poté, co zjistila o jakou písničku se jedná, se rozhodla, že do toho jde.
„Když jsem jí tu písničku poslal, hned mi řekla, že je to právě taková píseň, která na nás dva čekala,“ popisoval Issa reakci Vondráčkové. 

„Natáčeli jsme to dost dlouho a Lucka mě překvapila. Je úžasná interpretka a profesionálka, taky hrozný pedant. Já ji dřív moc nevnímal a tolik nesledoval. Věděl jsem, že je dobrá, ale nebyl to styl, který bych vyhledával,“ přiznává někdejší účastník SuperStar.

Rozhodně se prý nejedná o poslední spolupráci. „Máme ještě další skladbu, tentokrát rychlejší. Řekli jsme si, že bychom u ní mohli tancovat, protože i tanec máme oba rádi,“ objasňuje. Pravdou je, že oba normálně točí rychlejší písně.

Lucie Vondráčková Lucie Vondráčková Zdroj: Profimedia

„Písničku nám otextovala Lucčina maminka a budeme k ní také natáčet videoklip. Baví nás to spolu, rozumíme si jako lidi,“ raduje se zpěvák, že konečně našel někoho, s kým se mu dobře pracuje.

Chvíli se spekulovalo o tom, že spolu ti dva něco mají, ale nakonec z toho jasně vyplynulo, že jde opravdu jenom o práci, ve které budou společně pokračovat.

„Mám i další písničky, už jen moje, které v rámci tohoto projektu budu vydávat a dobře vím, že Lucka mi s tím hodně pomůže tím, že do toho se mnou jde. Ale věřte mi, že kdybych to necítil a neměli bychom společnou energii, tak bych to nedokázal,“ dodal nadšený Issa.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky