Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková poprvé promluvila o rozvodu a prozradila, zda už proběhl

Zdroj: Šíp
Prohlédněte si všechny fotografie (12)

Manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance bylo už dlouho v troskách. Plekanec se po odloučení se zpěvačkou vrhl do náruče tenistky Lucie Šafářové a Vondráčková si užívá single život. Nikdo ovšem netušil, zda se ti dva už definitivně rozvedli nebo se k tomu teprve schyluje. Zpěvačka nyní učinila odvážný krok a šla s pravdou ven.

Kolem vztahu Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance bylo spousta tajností. Na začátku konce jejich manželství nikdo ani netušil, že mají krizi. Posléze se ale hokejista usídlil v Čechách, kde žije s Lucií Šafářovou, která s ním čeká miminko a Vondráčková pendluje mezi Kanadou a Českou republikou.

Co se týká rozvodu, ani jeden z nich neprozradil nic konkrétního. Veřejnost se tedy domnívala, že se proces ještě táhne. Teď se ale už spekulovat nemusí, jelikož Vondráčková konečně řekla pravdu. Při rozhovoru pro časopis Story byla tázána, zda je po rozvodu sama. Zpěvačka bez váhání odpověděla.

„Ano a ani to nechci zatím měnit. Takhle ve třech (se syny Matyášem a Adamem) je nám dobře. Je rozdíl být single a být sama s dětmi. Život s nimi je o tolik pestřejší a krásnější! Pořád se díky nim něco nového učím a objevuji. Pokud mi někdo do života přijde, bude to mít těžké, protože se bude muset líbit nejen mně, ale i jim,“ svěřila se magazínu Vondráčková. Jasně z toho tak vyplynulo, že rozvod už je za ní.

Elán po rozvodu ale rozhodně neztrácí. Životní energii a sílu jí do života dává hlavně jedna věc. „Kritika, ať už oprávněná nebo neoprávněná. Každá ve mně nastartovala motor a ten pořád jede. Je to zvláštní, protože kdyby jel člověk jen na chválu, tak se brzy při sebemenší kritice zasekne a rozsype. Ovšem pokud je vaším pohonem právě kritika, jedete dál a dál,“ popsala svoje smýšlení zpěvačka, která nedávno nazpívala duet s bývalým superstáristou Julianem Záhorovským. Její fanoušci si přáli, aby spolu byli, ale oni dva prý pár netvoří.

„No, je to fakt síla, jak na něj letěj holky,“ směje se Vondráčková. Je ale pojí pouze pracovní vztah, takže za drobným rýpancem nehledejte žárlivost. „S Julianem jsme natočili duet a klip. Písnička se jmenuje Umřu s tebou. Když s tím nápadem přišel, nic moc jsem o něm nevěděla. Bylo mi na něm ale sympatické, že v době kdy nemusel, kdy byl megapopulární, si ještě dostudoval vysokou školu,“ chválila ho Lucie.

Je tedy zřejmé, že se Záhorovským nic nemá a stále čeká na toho pravého. Jak sama naznačila, nechává tomu volný průběh. To Plekanec volný průběh už nemůže nechat ničemu a musí být pořád ve střehu. Lucie Šafářová totiž co by dup porodí holčičku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU