Lucie Vondráčková a Petr Vojnar se dali dohromady během natáčení videoklipu zpěvačky. Tehdy mezi nimi údajně měla přeskočit jiskra při líbací scéně, kterou si několikrát zopakovali.

Vyjádření hvězdy ohledně nového vztahu bylo velice suché. "Ano, potvrzuji," sdělila Vondráčková do tisku bez dalších podrobností, což ihned vzbudilo mnoho dotazů. Fanoušci zpěvačku podezřívali, zda náhodou oznámením vztahu nechtěla pouze přitáhnout pozornost na svou novou píseň.

Vondráčková a Vojnar se pak společně objevili na několika málo akcích, na Českého slavíka už ovšem dorazila Vondráčková sama. S partnerem se pak ukázala zpěvačka naposledy v listopadu 2021. Od té doby oba kolem otázek ohledně rozchodu záhadně mlží.

Už spolu netráví žádný čas, vše bylo promyšlené

Pokud spolu zpěvačka a moderátor někdy skutečně měli románek, poslední týdny se evidentně odcizili. Lucie Vondráčková s Petrem Vojnarem neprožila ani vánoční svátky, ani příchod nového roku, což je u čerstvě zamilovaných párů velice nezvyklé.

Podle ověřeného zdroje Expresu měla zpěvačka nový vztah použít k reklamě, jelikož zrovna vydávala CD, kde k jednomu z hitů s Vojnarem natočila videoklip. Kromě toho věděla o nadcházející svatbě svého bývalého manžela Tomáše Plekance, který se ženil s Lucií Šafářovou v září loňského roku.

S Petrem Vojnarem začala Vondráčková randit o měsíc dříve a podle zdroje z jejího okolí to bylo proto, aby se nepsalo, že Lucie je sama, zatímco se Plekanec žení. Že nešlo o velikou love story dokazuje i chování moderátora, který místo aby trávil čas se svou údajnou partnerkou, raději odcestoval do Ameriky.

Na Vondráčkovou si Vojnar ani nevzpomene

Petr Vojnar se rozhodl splnit si sen a Silvestr odjel oslavit do Ameriky. Do Las Vegas odcestoval moderátor business třídou a na svou lásku Lucii Vondráčkovou si zatím ani jednou nevzpomněl.

Na téma rozchodu s Lucií Vondráčkovou se zatím zapálený cestovatel nevyjádřil a zpěvačka se k tomu také nemá. I vrabci na střeše si ale šuškají, že tento vztah už můžeme považovat za ukončený.

S bývalou partnerkou se chlubil neustále, s Vondráčkovou nemá Vojnar na profilu jedinou fotku

Související články