Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Našla pana Božského? Vondráčková na seznamkách nelovila, spoléhá na něco jiného

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková oslavila jedenačtyřicáté narozeniny a nutno podotknout, že jen září. Skoro to vypadá, jako kdyby zastavila čas. Jediné, co teď všechny zajímá, je, zda si už po rozvodu s Tomášem Plekancem někoho našla. Vzhledem k tomu, jak vypadá, by to neměl být problém.

Z přibývajícího věku si nic nedělá. „Takže… 41! Ten nej dárek pro herečku? Nová role. Ten nej dárek pro mámu? Zdravé děti. Ten nej dárek pro život? Láska. Díky za všechna přání. Už mi tu pípá telefon od půlnoci,“ radovala se Lucie na Instagramu.

Četná přání od fanoušků bude číst ještě pěkných pár dní. Ti totiž Lucii přejí jen to nejlepší a hlavně šťastný partnerský vztah. Od rozvodu s Plekancem totiž ještě nenarazila na toho pravého.

Spoléhá však raději na osud, než aby lovila na internetových seznamkách. „Vůbec. Nemám na to čas, chuť ani odvahu,“ řekla webu Blesk pro ženy.

Na seznamkách Vondráčková lovit nechce

Téměř každého partnera si na novodobé seznamce našla Agáta Prachařová, ale Lucie se na to zkrátka necítí. „Agáta je větší střelec než já. Ničeho se nebojí, to se mi na ní líbí. Ale já jsem stará škola. Věřím na osud a nespěchám,“ tvrdí zpěvačka.

V minulosti jí veřejnost přisoudila už nejednoho partnera. Vždy se jednalo o muže, se kterým třeba jen pracovala. Vondráčková se nestačí divit, kdo všechno k ní má patřit a ona o tom ani neví.

Šuškalo se, že si měla začít „se Zbyňkem Drdou, Davidem Gránským, Zbyňkem Fricem, Martinem Krausem... Prostě se to nedalo stíhat“, svěřila se Sedmičce vysmátá Vondráčková, která je pochopitelně single a se svými kolegy nic neměla.

Na pana Božského pořád čeká

O svém soukromí mluvit nechce. „Řekla bych, že člověk má mluvit, když má práci. Najednou se mi zdálo, že je tady spousta článků o nás bez nás a příliš mnoho se psalo o našem soukromém životě. Toho jsem se nechtěla zúčastňovat,“ vysvětlila s tím, proč se k soukromým záležitostem nevyjadřuje. Pravda ale je, že teď příliš práce nemá.

Momentálně se doma stará o své dva syny Matyáše a Adama, kteří vzhledem k pandemii nechodí do školy. „Lockdown je pro nás nepříjemný, ale víme, že snad jednou skončí. Všem hodně trpělivosti v dalším z lockdownů,“ vzkázala Vondráčková svým příznivcům na Instagramu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky