Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková dostala ránu pod pás, v divadle ji připravili o práci

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková si myslela, že se jí po návratu do Česka bude dařit. Pozvolna začala budovat zázemí pro své dva syny Matyáše a Adama a pochopitelně využívala i četných pracovních nabídek. Chvíli to vypadalo, že se z ní stala workoholička. Nyní musí nedobrovolně zvolnit, jelikož o práci přišla. Se zprávou přišel deník Blesk.

Zpěvačka je jako tryskomyš. Jedna práce jí nestačí, musí jich mít vždycky víc. Když pak náhodou o nějakou přijde, není to taková katastrofa. Momentálně měla Vondráčková hrát královnu Alžbětu v Shakespearově dramatu Richard III.

O roli ovšem přišla. Sama byla překvapená, jelikož k uvedení hry proběhla i tisková konference. Vše nakonec krachlo, ještě než se začalo zkoušet.

„Od začátku v divadle panovaly zmatky v produkci, byly neustálé dohady. Prostě pravá ruka nevěděla, co dělá levá. Tak od toho postupně herci začali odstupovat, první byl Milan Enčev, který měl hrát hlavní roli, pak Vanda Hybnerová a přidali se další,“ řekl Blesku zdroj z Divadla Radka Brzobohatého.

Vondráčková se na novou roli těšila

„Bohužel zkoušky se už nedaly dohromady, všichni oprašují a zkouší, a tak bychom měli málo zkoušek. Tak se to posunulo,“ uvedl Milan Enčev.

„Moc se na to těšila, po dlouhé době divadelní role, a hned královna. Bohužel z toho sešlo,“ dodal její herecký kolega. Vondráčková naštěstí nepřišla o další nasmlouvané kšefty, jako jsou dabingy tří seriálů. Její písnička Dej si cíl navíc slaví úspěch.

Jediné, co jí chybí ke štěstí, je partner, o kterého by se mohla opřít. Po rozvodu s Plekancem pořád ne a ne narazit na toho pravého. Zpívala sice duety se spoustou mužských kolegů, ale s nikým nepřeskočila jiskra.

Ke štěstí jí chybí partner

„Rozhovory moc nedávám a o soukromí nemluvím, ale chci, abyste to věděli vy. Už tři roky jsem single. Mám doma své dva kluky a je nám fajn. Pokud by se objevil někdo, kdo tuhle naši rodinnou láskodynamiku změní, tak se o ten pocit s vámi ráda podělím,“ napsala na sociální sítě Vondráčková.

Rozvod s Plekancem ji zřejmě natolik emočně vyčerpal, že si na dalšího pana osudového ráda počká. To hokejista žije ve spokojeném vztahu s bývalou profesionální tenistkou Lucií Šafářovou, se kterou vychovává dceru Leontýnku.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky