Stalo se to už Laďce Něrgešové, Marku Ztracenému, Monice Bagárové a nyní i Lucii Vondráčkové. Na Facebooku se objevila zábavná hra, kdy musíte na obrázku poznat oči Lucie. Vybrat musíte z více variant. Kdo to uhodne, je mu přislíbena odměna 10 tisíc korun v hotovosti.

Výhra poputuje do kapsy jen prvním pěti stovkám soutěžících. Všechno je ovšem jeden velký podvod.„Dámy a pánové. Díky za všechna upozornění na další zloduchy na Facebooku. Vzali jedno z mých starších videí a lákají z vás bůhvíco,“ varovala Lucie Vondráčková veřejnost na Facebooku.

Lucie Vondráčková se podvodníkům umí postavit

„Je to klam a podvod, tak je prosím klidně ignorujte. Bojovat s tím zřejmě nemá smysl,“ konstatovala. Její příznivci jí informují o dalších případech. „Lucko, udělali to i Jankovi Ledeckému a ten to řešil podáním trestního oznámení,“ píší jí.

„Bohužel někteří lidé se neštítí ničeho. Jen za dnešek těch videí tady bylo několik, a to nejen s vámi. Monika Bagárová, Jan Bendig, Janek Ledecký. Podala bych trestní oznámení za podvod,“ radí jí, jak si ve stávající situaci počínat.

Zpěvačka varovala fanoušky

Lucie si je s fanoušky obecně velmi blízko a často jim o takových věcech říká. Většinou je ale informuje především o pracovních věcech. Momentálně natáčí zahraniční film, jehož ukázku zveřejnila na svém Instagramu.

Vzhledem k tomu, že Lucie pracuje jako ďas, nabízí se otázka, kdy má čas na to najít si novou lásku. Zřejmě nikdy. Je více než jasné, že partnera si bude muset najít při práci.

Je hrdou maminkou dvou synů

„Doteď jsem jela jako tryskomyš, ale zase to bylo docela dobrý v tom, že jak oni mi pořád hledají nějakýho ženicha, tak z toho všeho, co dělám, byli tak zmatení, že už mi ani nestíhali přiřazovat lidi, se kterýma jsem hrála. Se Zbyňkem Drdou, Davidem Gránským, Zbyňkem Fricem, Martinem Krausem... Prostě se to nedalo stíhat,“ svěřila se Vondráčková magazínu Sedmička s tím, že se všichni zajímají o to, s kým chodí.

Pracuje jako ďas

Ke svému soukromí ale nic říkat nechce. „Řekla bych, že člověk má mluvit, když má práci. Najednou se mi zdálo, že je tady spousta článků o nás bez nás a příliš mnoho se psalo o našem soukromém životě. Toho jsem se nechtěla zúčastňovat,“ vysvětlila.

„Když nemám kluky, tak pracuju, jak jsem byla zvyklá. Když je mám, tak je mi práce jedno. Všechno jde úplně stranou,“ dodala Vondráčková. Muže nemá zřejmě také proto, že chce být zkrátka plnohodnotnou mámou.